Gezginler DNS Değiştirme Programı Türkçe SmartSafeDNS Ücretsiz İndir

smartsafedns_1_300x360.jpg (300×360)

SmartSafeDNS bedava bir DNS adresi değiştiricisidir. İnternette daha güvenli dolaşmanızı sağlarken aynı zamanda Türkiye’de mahkeme tarafından kapatılan yasaklı kapalı sitelere girmenizi de sağlar. Mesela kapanan Twitter sitesine giriş yapabilirsiniz. Üstelik diğer dns programlarından çok daha hızlı çalışır ve böylece internet sitelerinin sayfaları daha çabuk yüklenip hemen açılır.

Programın aslında ayarı mayarı yoktur. Sadece yükleyip çalıştırarak bile yasaklanmış websitesine kolayca giriş yapabilirsiniz.

SmartSafeDNS programının DNS adresleri tamamen güvenli adresler olup sizleri art niyetli kötü yazılımlardan da korur. Kişisel bilgileriniz güvenle korunur.

SmartSafeDNS ile internet erişim süreleriniz de kısalmakta. SmartSafeDNS hizmetinin sunduğu hızlı DNS‘ler sayesinde normalden çok daha kısa sürede internet sitelerinin açıldığına şahit olabilirsiniz ve hızlı internetbağlantısının keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu program portable yani taşınabilir bir program olduğu için kurulum yapmanız gerekmiyor. Tek yapmanız gereken çift tıklayarak programı açmak ve penceresinin üzerindeki yeşil renkli “Düzelt” butonuna tıklamaktan ibarettir. Başka da ayarı yok. Her şey bu kadar basit ve kolay…

Boyut: 290 MB

Lisans: Ücretsiz

Platform: Win8/Win7/Vista/WinXP

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: