GameGain 2018 Oyun Hızlandırıcı Son Sürüm İndir (Demo)

pgware-gamegain-3-3-29-2013-0.png (780×539)

GameGain en iyi oyun hızlandırma programıdır ve oyun performansını artırmak için sistemi optimize eder.

Bilgisayarınız çok eskidi ve artık yeni nesil bilmem kaç GB oyunları kaldırmıyor mu? Hiç sorun değil, yeni çıkan oyunların artık hızına yetişilmiyor. Bugün bir oyunun boyutu 30 GB gibi inanılmaz bir rakama ulaşabiliyor. Tabi haliyle tonla para verip alınan bilgisayar bile bu oyunları açarken kasıyor, yavaşlıyor ve takılıyor. Ama demokrasilerde çare tükenmez denen bir şey var. Gelin oyun oynarken bilgisayarınızı hızlandıracak olan GameGain programının özelliklerine ve nasıl kullanılacağına birlikte kısaca göz atalım:

GameGain ile eski bilgisayarlarda, donanım bileşenleri olarak düşük seviye kalan sistemlerde yeni çıkan ağır oyunları bile hiç zorlanmadan büyük bir rahatlıkla oynayabilirsiniz. Üstelik sadece indirilen oyunları değil, aynı zamanda online oyunların da performansını artırarak çok daha iyi ve konforlu bir oyun deneyimi sunuyor.

GameGain programı oyun esnasında yaşanan donma, takılma ve kapanma gibi sorunların hepsini kökten çözüyor.

GameGain sayesinde yeni bir ekran kartına binlerce lira vermekten veya yeni bir işlemciye yada RAM belleğe bin lira civarında para ödemekten kurtuluyorsunuz.

Tabii ki GameGain programı çok düşük seviye bir bilgisayarı tutup da son model 20 bin liralık bir bilgisayar performansına çıkarmaz. Fakat GTA 5 gibi oyunları bile problemsiz ve rahat bir biçimde oynayacak seviyeye kolayca ulaştırır. Tabii ki hiçbir şeyin garantisi yok. En iyisi deneyip görmek.

  • Boyut: 3.63 MB
  • Lisans: Demo
  • İşletim sistemi: Windows 10, 8, 7, Vista, XP & Windows Server 2012, 2008, 2003. 32-BIT/64-BIT

GameGain İndirmek İçin Tıklayınız

indir
Alternatif indir
indir
 indir

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: