Gezginler Ses Kayıt Programı, En İyi Ses Kaydedicisi Sound Recorder Professional

2014-04-24_21-36-47

Beni tanıyanların iyi bildiği gibi, genellikle ücretli programları tanıtma konusunda pek hevesli değilim. Çoğunlukla en az ücretli rakipleri kadar iyi iş çıkartan ama tamamen ücretsiz olan programları paylaşmayı prensip olarak tercih ederim. Fakat karşılaştığım parasının hakkını veren babayiğit programlar da çıkınca bunlardan söz etmeden geçmeyi de pek uygun bulmuyorum. Sonuçta aradığı özellikleri gösteren ve ihtiyaçlarını karşılayan programlara gereken parayı ödemeyi göze alan birçok kullanıcının da olduğu aşikar.

Bugün sizlere ileri seviye seçeneklere sahip çok gelişmiş bir ses kaydetme programını tanıtmak istiyorum. Sound Recorder Professional  isimli programımızın teknik özellikleri ve kullanımı hakkındaki detayları yazının devamında okuyabilirsiniz:

Sound Recorder Professional, ismiyle paralel olarak, profesyonel amaçlarla kullanılabilecek bir ses kaydetme programı olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle bu tür programlardan beklentisi yüksek olanları hedefleyen Sound Recorder Professional, bünyesinde topladığı özellikler ile isminin hakkını veriyor.

Bu programı kullanarak bilgisayarınıza bağlı mikrofon ile ses kaydı yapabilir, internet üzerinden gerçekleştirilen yayınları bilgisayarınıza kaydedebilir, web sayfalarındaki ses dosyalarını kaydedebilir, bilgisayarınızdaki ses oynatıcısını kullanarak açtığınız sesleri kaydedebilirsiniz. Kaydedilen dosyaları MP3, WAV, WMA, FLAC, APE, MPC, SPX, TTA, WV ve OGG formtlarında saklayabilirsiniz. Tüm bu işlemleri pratik ve hızlı bir şekilde tamamyabilen Sound Recorder Professional ile eski tip vinil kasetleri bile dijital ortama rahatlıkla aktarabilirsiniz.

Programın en önemli özelliklerinden biri de sessizlik atlama (skip silence) modudur. Bu özellik ile kaydettiğiniz ses dosyalarındaki (özellikle Skype’tan kaydedilen sesler) sessiz geçen kısımları atlayabilirsiniz. Program sessiz kalınan kısımlarda otomatik olarak duruyor, ses başladığı zaman ise kaydetmeye devam ediyor.

Yukarıdaki kısa tanıtım yazısını okuyan her arkadaşın da kolayca fark edebileceği gibi Sound Recorder Professional programının kendi kulvarında piyasanın en iyisi olduğunu söylemek pek yanlış olmaz.  Bundan ötürü GezginlerİndirTürkçe.Com  olarak güzel fonksiyonlara ve gelişmiş araçlara sahip kaliteli bir ses kaydedicisi arayanlara naçizane tavsiyemizdir…

Win8/Win7/Vista/WinXP

Programın Boyutu: 2.76 MB

Lisansı: Demo

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: