Gezginler Kaykay Oyunu İndir Çok Oyunculu Windows 8 İçin

2014-05-04_13-35-34

Daha önceki paylaşımlarımda defalarca belirttiğim gibi ben genel bir ilke olarak ücretsiz programlardan yanayım ve bu sitede sizlere çoğunlukla en kaliteli ücretsiz programlar arasından özenle seçmiş olduğum yazılımları ve oyunları paylaşıyorum. Fakat bazen takdir ettiğim ve ödenen paranın hakkının alındığı faydalı programları veya eğlenceli yada heyecanlı oyunları da es geçmek istemiyorum ve sizlerin de bunlardan haberiniz olsun istiyorum. İşte Skateboart Party 2 de böyle bir oyun. Aşağıda bu oyunun tanıtımı, özellikleri ve kullanımıyla ilgili detayları okuyacaksınız:

Skateboard Party 2, Windows 8’li tablet ve masaüstü bilgisayarınızda oynayabileceğiniz en iyi kaykay oyunlarından biridir. Hem kaykaycınızı hem de kaykayınızı özelleştirebileceğiniz seçenekler sunan oyun ister kariyer modda tek başınıza, isterseniz çevrimiçi modda diğer kaykaycılara karşı yarışma fırsatı sunuyor.

Windows 8 için optimize edilmiş yüksek kalitede 3 boyutlu grafikleri ile dikkat çeken Skateboard Party 2, farklı yeteneklere sahip 9 kaykaycıyı yönettiğiniz, çatı, rampa demeden kaykayınızla artistik hareketler yaparak yüksek puan toplamaya çalıştığınız son derece zevkli bir oyun.

Kaykaycınızın yeteneklerini keşfedebileceğiniz, yeni öğe ve oyun alanlarının kilidini açabileceğiniz Kariyer Modu, yeni bir kaykaycı olarak kendinizi geliştirilebileceğiniz hiçbir kısıtlamanın olmadığı Serbest Kayma Modu ve dünya genelindeki kaykaycılarla karşılaşabileceğiniz Çevrimiçi Oynama olmak üzere 3 farklı oyun modu sunuluyor. Kaykayınızla yaptığınız etkileyici hareketler neticesinde kazandığınız puanları kullanarak yeni kaykaycıların kilidini açabilir, kaykaycınızın görünümünü değiştirebilir, kaykayınızın tüm parçalarını yenileyebilirsiniz. Oyunu ister klavye ile isterseniz de Xbox kontrolcüsü ile oynayabilirsiniz.

Skateboard Party 2 Özellikleri:

  • Arkadaşlarınıza veya diğer kaykaycılara karşı oynayabildiğiniz çevrimiçi mod
  • Kendinizi geliştirilebileceğiniz ve yeni öğeler açabileceğiniz oyun modları
  • Yüksek puanlar kazandıran birbirinden zorlu kombolar
  • Kaykaycı ve kaykaylar için özelleştirme seçenekleri
  • Tamamen kişiselleştirilebilir kontroller

Maalesef bu süper kaykay oyununun dosya boyutu tamı tamına 291 MB gibi oldukça yüksek bir rakam. Ama oyunu oynarken bunun bir önemi olmadığını anlayacak ve bana hak vereceksiniz. Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemini kullanan bilgisayarlarda oynayabileceğiniz Skateboard Party 2 oyununun lisansı yukarıda da belirttiğim gibi demodur.

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: