Gezginler Resim Yapma Programı İndir Ücretsiz Artweaver

2014-05-07_02-04-18

Bilgisayarda kendi hayal gücünüzden yola çıkarak yaratıcı resimler yapmak ister misiniz? Sizlere en güzel resimleri kolayca yapabileceğiniz Artweaver programını tanıtmak istiyorum. Tamamen bedava olan bu programın kullanımı çok kolaydır ve arayüzü sade ve anlaşılırdır. Ücretsiz olmasına rağmen oldukça kaliteli olan ve işini gayet iyi yapan Artweaver programının özellikleri ve kullanımı hakkındaki ayrıntıları yazının devamında okuyacaksınız:

Artweaver ücretsiz ve kullanımı kolay bir resim uygulaması. Kullanıcılara mümkün olan en gerçekçi boyama ortamını sağlamak için düşünülen bu uygulamayı kullanarak resim yapabilir, bunu yaparken çeşitli boyut ve şekildeki fırçaları kullanabilirsiniz.

Karakalem, renkli kalem, guaş, yağlı ve akrilik boya gibi fırça tiplerini özgürce kullanmanıza izin veren bu güzel uygulama, benzer imaj işleme uygulamalarının sunduğu kesme, kopyalama, doldurma gibi araçları da bünyesinde barındırıyor.

Artweaver, BMPGIFJPEGTIFFPNG ve PSD gibi dosya tiplerinin tümünü desteklediği için mevcut fotoğrafları açarak üzerinde değişiklikte yapabilirsiniz. Basit ve kullanışlı tüm efektleri içeren bu özgür yazılım ile geniş çapta seçenekle tüm yeteneğinizi ortaya koyabilirsiniz.

Yeni resimler yapabilmeniz veya varolan reismler üzerinde değişiklikler yapabilmeniz için hem standart hemde gelişmiş araçlar sunan Artweaver, oldukça etkileyici bir program ve ücretsiz versiyonu olmasına rağmen gayet başarılı.

Özellikler:

  • Birçok farklı dijital fırça desteği
  • Yeni fırça oluşturmak veya varolanı değiştirmek için bulunan onlarca araç
  • En popüler ve ortak resim formatlarını desteklemesi
  • Resim kırpma, kesme, doldurma gibi standart düzenleme araçları
  • Düzenlenebilir yazı alanları
  • Efekt filtresi
  • Birden çok dil desteği

Birçok özelliğe sahip bu programı hemen ücretsiz olarak indirerek, kullanmaya başlamanızı tavsiye ederim.

Programı Windows 8 de dahil olmak üzere Windows 7, Windows Xp, Windows Vista işletim sistemlerini kullanan bilgisayarlarda sorunsuzca çalıştırabilirsiniz. Windows 8 de yaptığım testlerde hiçbir hata vermediğini belirtmek istiyorum. Ayrıca bilgisayarı da hiç kasmadı fakat benim sistem biraz standartların üzerinde olduğu için belki düşük donanımlı bilgisayarlarda bir parça kasabilir.

Programın boyutu sadece 10.63 MB olup lisansı ise ücretsizdir.

Artweaver programını indirmek için tıklayınız.

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: