Kaptan Amerika PC Oyunu Türkçe Ücretsiz İndir

2014-05-06_05-25-47

Dünyanın en sevilen Marvel karakterlerinden biri olan Kaptan Amerika’nın filmleri bile muhteşem oluyor. Geçtiğimiz günlerde ülkemizde gösterime giren Kaptan Amerika filminin ikinci bölümü herkesin beğenisini topladı ve IMDB puanı da gayet yüksek. Şimdi sıra Kaptan Amerika’nın oyununu bilgisayarda oynamaya geldi. Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemleri için  üretilen bu tamamen bedava oyunun özellikleri hakkında ayrıntıları yazının devamında okuyacaksınız.

Kaptan Amerika, Windows 8 tablet ve masaüstü bilgisayarınızda oynayabileceğiniz stratejik öğeler içeren bir savaş oyunudur. Orijinal ve sürükleyici bir hikayeye sahip olan bu oyunda Kaptan Amerika’nın yerine geçiyor ve dünyayı yok etmeye çalışan kötülere karşı mücadele veriyoruz. Dünyanın kaderi bizim elimizde.

Tasmaster, Kış Askeri ve Puff Adder başta olmak üzere birçok kötüleyle karşılaştığımız Kaptan Amerika: Kış Askeri resmi oyunu hareketli sahnelerin eksik olmadığı, taktiksel becerilerinizi ön plana çıkartan harika bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Çizgi romandan uyarlanma grafikler ile dikkat çeken oyunda kötülerin korkulu rüyası Kaptan Amerika’yı ve dev bir saldırıyı kontrol altına alma mücadelesi veren S.H.I.E.L.D saldırı ekibini yönetiyoruz.

Kaptan Amerika’ya bahşedilmiş tüm özel güçleri kullanabildiğimiz oyunda hem kendimizi hem de yönettiğimiz saldırı ekibini geliştirebiliyoruz. Yeni dövüş teknikleri öğrenerek saldırı gücümüzü artırabiliyor, saldırıları karşı daha dayanıklı yeni kostümleri satın alabiliyor, ajanların daha güçlü silahlarla donatılmalarını sağlayabiliyoruz.
İlk iki bölümü ücretsiz olarak oynayabildiğimiz oyunun çoklu oyuncu modu da oldukça eğlenceli. Bir klana katılıp rakip oyuncularla savaşabilir, sınırlı süreli görevleri tamamlayara ödüllerin sahibi olabilir, en iyi oyuncular listesine katılabilirsiniz.

İyi ve kötü ikonlaşmış Marvel karakterleri ile dolu Kaptan Amerika: Kış Askeri resmi oyununun ilk 2 bölümünü ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz.

Kaptan Amerika oyununun dosya boyutu 225.8 MB olmakla birlikte sayfanın başlığında da belirttiğim gibi oyunun Türkçe dil desteği mevcuttur. Gameloft’un yaptığı bu harika ve çok eğlenceli oyunu aşağıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: