Gezginler Sürücü Yedekleme Programları Ücretsiz İndir

Siz de bilgisayara her format attığınızda sıra sürücüleri yüklemeye gelince ümitsizliğe mi kapılıyorsunuz?

Her bir sürücüyü internetten aramak ve doğru versiyonu bulmak için saatlerinizi mi harcıyorsunuz? Bilmem kaç GB hard diskte hangi sürücüyü nereye kaydettiğinizi unuttunuz mu?

Tüm bunlar geride kaldır artık devir değişti. Bundan sonra bütün sürücülerinizi tek bir dosyada toplayıp yedekleyebilecek ve tek bir tıklamayla anında hepsini birden yükleyebileceksiniz. Üstelik bu programı tamamen bedava olarak indirip kullanabileceksiniz.

İşte piyasadaki en iyi ücretsiz sürücü yedekleme programları:

DriverMax Sürücü Yedekleme ve Takip Programı

screenshot drivermax

DriverMax Windows sürücülerini kolaylıkla tekrar kurmanıza yardımcı olan bir program. Artık az bulunan sürücüleri disklerinizde veya internet üzerinde aramanıza gerek kalmayacak. Basitçe bütün sürücüleri tek bir sıkıştırılmış dosyaya koyabileceksiniz.

Ne zaman bütün sürücüleri tekrar yüklemeyi planladığınızda, DriverMax sizlere tekrar yardımcı olabilir: 5-10 dakika içinde bilgisayarı yeniden başlatarak bütün herşeye yeniden sahip olabileceksiniz. DriverMax aynı zamanda bütün sürücüler hakkında raporlar görüntüleme özelliğine de sahip.

Bilgisayarın yavaş çalışması sorunu genellikle yanlış yüklenmiş olan sürücüler yüzünden meydana geliyor. Windowssizin yüklediğiniz bütün eski sürücüleri geri yüklemeyi istemeniz durumuna karşılık depoluyor. Tabi bazen eski versiyonlar yenileriyle çakışmalara uğrayabiliyor. Programın “Export Wizard” aracı sadece sizin seçtiğiniz sürücülerin kopyalarını hazırlayıp gerekli olanları sıkıştırdığınız zip dosyasının içine atıyor.

Boyut: 10.28 MB

indir

Double Driver Sürücü (Driver) Yedekleme Programı

509135222_6d3fd19cdb[1]

İşletim sisteminizi yeniden kurduğunuzda her defasında birçok sürücüyü tanıtmaya uğraşmak sıkıcı mı geliyor? “Yahu şunları bir defa kursam da sonra bir yere kaydetsem, bir daha uğraş masam” mı diyorsunuz  Double Driver adındaki bu küçük ve ücretsiz program sizi sürücüleri bulma zahmetinden biraz olsun kurtarıyor, bilgisayarınızda varolan sürücüleri bir klasöre yedekleyerek daha sonra ihtiyacınız olduğunda bu klasörden kurulum yapabiliyorsunuz

Boyut: 2.1 MB

indir

Driver Magician Lite

1231170215-1[1]

Driver Magician Lite ile bilgisayarınızda kurulu olan tüm sürücüleri diskinizde belirlediğiniz bir klasöre yedekleyebilirsiniz. Bu sayede işletim sisteminizi formatladığınızda ya da çeşitli sürücü problemleriyle karşılaştığınızda sağlam olan sürücüleri geri yükleyebilirsiniz.

Boyut: 1.6 MB

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: