Son zamanların en iyi oyunları ve mobil uygulamaları, programları

Top-100-Logo4.jpg (630×473)

Tamindir.com ekibi son günlerin en güzel oyunlarını ve mobil uygulamalarını sizler için derledi. Aşağıda hem bu uygulamaların kısa birkaç cümlelik açıklamaları, hem de indirme linkleri verilmiştir. Ayrıca Tamindir.com’un Ne İndirsem isimli programında bu oyunlar ve uygulamalar hakkında tanıtıcı bilgiler verilmiştir. Videoyu da izlemenizi tavsiye ederim.

Anodia (iOS)

Breakout ve Arkanoid isimleriyle nam salan ve zamana adeta meydan okuyan bu oyun klasiği, yeni bölüm tasarımları ve orjinal fikirleriyle size ilk günkü heyecanını tekrar aktaracak.

Mail Wise (Android)

Android üzerinden Gmail, Outlook, Yahoo Mail ve birçok farklı hesabı aynı anda yönetebileceğiniz, şık arayüzü ve kolay kullanımı ile dikkat çeken bir E-Posta İstemcisi.

Mail Wise – Clear Email ClientAndroid için E-Posta İstemcisi

Balanced (iOS)

Alışılagelmişin dışında bir Dijital Yaşam Koçu. Güzel renkleri ve animasyonları yanısıra, yaşam tarzınıza göre size 50’den fazla aktivite önerisinde bulunabilen bu uygulama kendinden emin.

Balanced iPhone ve iPad için Yaşam Koçu Uygulaması

Smurfs’ Village (Android, iOS)

Şirinler Köyü, Gargamel tarafından yıkıldıktan sonra tekrar tüm dostları bir araya getirip kendi köyünüzü kurmanız gerekiyor. Köyünüz büyüdükçe çıkan yeni mini oyunların keyfini çıkarın.

Smurfs` Village iPhone ve iPad için Şirinler Köyü Oyunu
Smurfs` Village Android İçin Şirinler Köyü Oyunu

AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! (Android, iOS)

2010 yılında bağımsız oyun camiasında ilgi çeken bu oyun, alternatif bir mizah anlayışını ve adrenalini bir arada yaşamak isteyenler için ideal bir seçenek ve grafikleri göz dolduruyor.

AaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAA!!! iPhone ve iPad için Aksiyon Dolu Beceri Oyunu
AaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAA!!! Android için Aksiyon Oyun


Ne İndirsem? 28 Nisan – 4 Mayıs


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: