Android Araba Park Etme Oyunu Gezginler İndir

Mobil cep telefonlarında en güzel park etme oyunlarını oynamak isteyenler için bugün bu yazıda bulabileceğiniz en iyi araç park etme oyunlarını sunuyoruz. Üstelik bu oyunlarım tamamı ücretsiz. Ekstra olarak eğer araba taşıma oyunlarını seven varsa, onlar için de en altta harika bir oyun paylaştık. Gerçekten hepsi de oldukça eğlenceli ve zaman geçirmek için bire bir oyunlar.

Car Parking Android İçin Araba Park Etme Oyunu

2014-04-30_20-25-56

Car Parking, park etme temasının işlendiği bir başka Android oyunu.

Üç boyutlu grafikleriyle dikkat çeken oyunda gerçekçiliğin olabildiğince yaşatılmaya çalışıldığı dikkat çekiyor. Birçok park etme yeteneğinin sınandığı oyunda aracın bırakıldığı pozisyondan istetenen noktaya gidip park etme işlemini tamamlamak gerekiyor.

Ayna kullanımına imkân tanıyan oyunda kontroller de başarılı.

Lisans: Ücretsiz

Boyut:5.5 MB

indir

Parking Mania  Android İçin Araba Park Etme Oyunu

2014-04-30_20-27-41

Parking Maniaaraba park etme temasının işlendiği bir mobil oyun.

Android işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanan ve ücretsiz olarak sunulan oyunu benzerlerinden ayıran önemli özelliklerden biri birden fazla araç türü ile araba park edebilmeniz.

Grafik kalitesiyle öne öne çıkan oyunda birçok sahne yer alıyor. Kalabalık araçlarla dolu  bir park alanı ya da bir yol kenarına park etmeniz gerekebiliyor. Kamera olaraksa tepeden görünüm tercih ediliyor.

Lisans: ücretsiz

Boyut: 30 MB

indir

Android için Araba Taşıma Oyunu

2014-04-30_20-26-27

Car Transporter, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir araba nakliyat oyunudur. Oyundaki göreviniz ise kullandığınız tırın arkasına yüklenen spor arabaları, lüks arabaları, yarış arabalarını ve motorları istenilen yere hasar vermeden götürmek. Kulağa kolay gelse de, bu görev sandığınız kadar kolay olmuyor. Çünkü tırınızı herhangi bir yere çarptığınızda yada sürttüğünüzde taşıdığınız araçlarda hasar almaktadır. Bu nedenle tırı çok dikkatli kullanmanız gerekiyor.

Tır arkasında bulunan araçları depolarından alarak, satışlarının gerçekleşeceği mağazalara götürmekle görevli olduğunuz oyunun grafikleri ve seçilen müzikler için etkileyici diyebilirim. Ayrıca sorunsuz taşıma yaparak kazandığınız paralar ile tırınızı geliştirerek daha hızlı ve güçlü bir tır sahibi olabiliyorsunuz. Kimi zaman hızlı gidebileceğiniz düz yollar kimi zaman ise zor çıkılacak yokuşlar sizi bekliyor. Eğer tır yada araba kullanmayı seviyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Facebook ve Google+ üzerinde paylaşımlar yapabileceğiniz oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: