Kablosuz Ağ Bağlantısı İndir Gezginler Homedale Kablosuz Modemlerin Sinyalini Arama Bulma Takip Etme

HomedaleConnect.png (1155×332)

Merhaba arkadaşlar, bugün her bilgisayar kullanıcısının işine yarayabileceğini düşündüğüm Homedale isimli çok faydalı bir programı tanıtmak istiyorum. Bu program evinizin etrafındaki kablosuz modemlerin yani wifi ağların sinyalini takip etmenize izin verir. Tamamen bedava olan Homedale programını Windows 8, Windows 7, Windows Xp ve Windows Vista işletim sistemlerinde çalıştırıp sorunsuzca kullanabilirsiniz. İşte bu çok yararlı programın kullanımı ve özellikleri hakkında bilmeniz gereken diğer ayrıntılar…

Homedale kullanıcıların çeşitli WLAN Erişim Noktası sinyal gücünü başka bir deyişle çevrelerindeki kablosuz modemlerin sinyal gücünü izlemesini sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir uygulamadır.

Kullanıcılar Homedale ile çevrelerindeki tüm erişim noktalarıyla ilgili:

  • Sinyal gücü
  • Şifreleme (WEP/WPA/WPA2)
  • Hız
  • Kanal
  • Diğer ayarlar

bilgilerine ulaşabilirler.

Ayrıca gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra belli bir zaman sonra grafiksel olarak tüm kablosuz ağ bağlantılarının sinyal güçlerini karşılaştırabilirsiniz.

Homedale programının boyutu sadece 848 kb dır. Gördüğünüz gibi oldukça hafif olan bu program hiçbir şekilde bilgisayarı kasmaz, yavaşlatmaz. Programı bir müddet kullandım ve hiçbir sorun veya hata vermeden çalıştı. Herkese tavsiye ediyorum.

indir

Alternatif indirme linki.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: