iPhone toplu iletişim grup halinde haberleşme uygulaması ücretsiz indir

iPhone Screenshot 1

iOS işletim sistemlerini kullanan Apple cihazlar için özel olarak üretilen bir çoklu haberleşme programıdır. Kullanımı oldukça kolay olan ve basit bir arayüze sahi plan Slack isimli bu uygulama sayesinde iki veya daha çok kişinin katıldığı grupları yönetebilir ve toplu halde grup iletişimi sağlayabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı ve teknik özellikleri ile ilgili ayrıntılı bilgileri yazının devamında okuyacaksınız…

Slack, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz pratik bir gruphaberleşme uygulamasıdır ve ücretsiz olarak indirilebilir. İş, okul ve özel yaşantımızda karşılaştığımız en büyük sorunlardan biri de yüksek sayıda katılımcının yer aldığı grupları organize etmektir. Bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz bir uygulama olan Slack ile çok katılımcılı gruplar ile verimli bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Uygulamanın en önemli özelliği katılımcı sayısına herhangi bir limit getirmemesi. Yani dilediğiniz kadar kişiyi ekleyebileceğiniz gruplar oluşturabilir ve bu gruplarda yera alan kişilerle haberleşebilirsiniz. Unutmadan belirteyim, uygulamada dilediğiniz kadar farklı grup da oluşturma şansına sahipsiniz. Bu özellik, birden fazla grup ile farklı projeler üzerinde çalışanların epey işine yarayacaktır.

Slack’in aynı zamanda Mac üzerinde çalışan versiyonu da mevcut. Ayrıca Chrome üzerinde kullanabileceğiniz bir eklenti de mevcut. Bu bakımdan Slack’in kapsamlı bir entegrasyon desteğine sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Uygulama fotoğraf ve ses paylaşım desteği sunmakta. Yani sadece yazı paylaşmanız beklenmiyor. Dilerseniz web sayası linkleri, fotoğraflar, videolar ve ses dosyaları da paylaşabilirsiniz. Eminim ki bu uygulama en çok profesyonel ve özel hayatında çevresindeki kişilerle daha kolay ve efektif iletişim kurmak isteyen kullanıcıların hoşuna gidecek.

Boyutu sadece 12.6 MB olan Slack uygulamasını iPhone, iPad ve iPod gibi akıllı telefon ve tabletlerinizde tamamen bedava olarak kullanabilirsiniz. Uygulama gayet düzgün ve sorunsuz çalışmaktadır. Hemen herkes kolayca kullanabilir…

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: