Google Drive (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Google Drive (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Google Drive indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Dosya oluşturabilir, paylaşabilir, birlikte çalışabilir ve tüm içeriğinizi Google Drive’da depolayabilirsiniz. Drive, araştırma projelerinde arkadaşlarınızla işbirliği yapmanıza, nişanlınızla bir düğün planlamanıza veya oda arkadaşlarınızla bir bütçeyi yönetmenize olanak tanır.

Videolar, resimler, Google Dokümanları, PDF’ler ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm verileriniz yüklenebilir ve bunlara erişilebilir.

Drive Dosya Senkronizasyonu ve Yedekleme ve Senkronizasyon’un en iyi ve en popüler özellikleri, masaüstü için Google Drive’da birleştirilecektir. Drive’ı kişisel veya profesyonel nedenlerle kullanan herkes artık güçlü ve tek tip bir senkronizasyon istemcisine erişebilir.

15 GB boş alanla başlayın. Google Drive Desktop ile fotoğraflarınızı, filmlerinizi, dosyalarınızı ve daha fazlasını yedekleyebilir ve Güvenli Bulut Depolama ile bunlara her yerden erişebilirsiniz. Web sitesindeki ücretsiz indirme düğmesini tıkladığınızda, PC için Google Drive indirilebilir.

Bilgisayarınızdaki, kameranızdaki ve SD kartlarınızdaki herhangi bir klasörden dosyalar yüklenebilir ve bulutta saklanabilir. GoogleDrive ve Google Fotoğraflar’ı kullanarak öğelerinize herhangi bir telefon, tablet veya bilgisayardan erişebilirsiniz.

Herhangi bir dosyayı sakla

Resimler, hikayeler, tasarımlar, çizimler, kayıtlar ve videolar dahil olmak üzere Drive’ın ilk 15 GB’lık ücretsiz Google çevrimiçi depolama alanıyla her şeyi depolayabilirsiniz.

Öğelerinizi nerede görebilirim

Drive dosyalarınıza herhangi bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon erişebilir. Böylece dosyalarınız nereye giderseniz gidin sizi takip eder.

Klasörleri ve dosyaları paylaşma

Bir e-posta ekine ihtiyaç duymadan, başkalarını istediğiniz tüm dosyaları görmeye, indirmeye ve ortak çalışmaya kolayca davet edebilirsiniz.

Ekibinizin gerçek zamanlı olarak verimli bir şekilde etkileşim kurmasını sağlayan üç bulutta yerel araç olan Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar, uygulama ile zahmetsizce entegre edilmiştir.

Mevcut araçlardan geçiş yapmanıza gerek kalmadan, hemen ekibinizle içerik oluşturmaya ve paylaşmaya başlayın.

Drive, ekibiniz tarafından kullanılan mevcut teknolojileri tamamlar ve entegre eder. Dosya biçimlerini dönüştürmeye gerek kalmadan Microsoft Office belgelerinde işbirliği yapın.

Ayrıca PDF’ler, CAD dosyaları, fotoğraflar ve daha fazlası gibi 100’den fazla dosya türünü düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz.

Drive, Google’ın rakipsiz hız, performans ve güvenilirlik sağlayan güçlü arama özelliklerini içerir.

Ek olarak, Priority gibi özellikler, ihtiyaçlarınızı tahmin etmek ve en uygun materyali ortaya çıkarmak için AI’dan yararlanarak ekibinizin dosyaları %50 daha hızlı bulmasını mümkün kılar.

Google Drive ile neler yapılabilir? Ne işe yarar?

Drive dosyalarınızı masaüstü için Drive ile doğrudan buluttan Windows PC’nize aktararak, disk alanını ve ağ bant genişliğini boşaltabilirsiniz. Drive dosyaları bulutta tutulur, böylece siz veya ortak çalışanlarınız tarafından yapılan güncellemeler anında her yere yansıtılır. Sürekli olarak en son sürüme sahip olacaksınız.

Drive dosyalarına çevrimdışı erişimi de etkinleştirebilirsiniz. Geçerli sürüme tüm cihazlarınızda erişilebilir, çünkü bu önbelleğe alınmış dosyalar, çevrimiçi olduğunuzda buluta geri eşitlenir.

Not: Ücretsiz hesapların 15 GB depolama sınırı bulunuyor.

Google Drive (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Google Drive Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Google
  • Boyut: 272.1 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows 
  • Virüs Tarama0 / 19

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: