Grand Theft Auto: Vice City (Android) (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Grand Theft Auto: Vice City (Android) (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Android’li telefonlar için Grand Theft Auto: Vice City indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Popüler üçüncü şahıs oyunu Grand Theft Auto: Vice City artık Android’de. GTA VC APK’da her şey var: bikinili muhteşem kadınların olduğu parlak kumsallar, Hawaii gömlekli sert erkekler, pahalı araçlar ve havalı sandıklar, lüksün ve suçun Mekke’si.

Oyun, 1980’lerde geçiyor. Hapisten yeni kaçan haydut Tommy Versetti, oyunun kahramanı olarak hizmet ediyor. Tommy, GTA Vice City’ye indikten sonra çok para alarak büyük bir yasadışı anlaşma başlatmayı başardı. Ancak bir şeyler ters gitti. Tommy, mafya örgütlerine olan borçlarını öderken bir an önce her şeyi ait olduğu yere geri koymalıdır çünkü saklanacak zamanı yoktur ve ailesini ve arkadaşlarını tehlikeye atmak istemez.

GTA Vice City için Android APK’sını indirdiğinizde düzinelerce tehlikeli ve aynı anda büyüleyici görev beklediğiniz büyük metropolün krallığının kilidi açılır. yasalarla yüzleşmeler, kavgalar, soygunlar, cinayetler, mülklere el konulması ve çok daha fazlası. Suç dünyasında hatalara müsamaha gösterilmediğinden, görevleri tamamlarken “öldür ya da öldürül” atasözünü izleyeceksiniz. Pirinç muştalar, bir sopa, bir hançer, bir tüfek, bir pompalı tüfek, bir ultrason makinesi, bir otomatik silah ve hatta bir el bombası fırlatıcı emrinizde olacak.

Grand Theft Auto: Vice City (Android) (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Grand Theft Auto: Vice City Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

Fiyat : Ücretli
Boyut : Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm : Cihaza göre değişir
Geliştirici : Rockstar Games

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: