LightShot (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

LightShot (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için LightShot indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Ücretsiz, platformlar arası bir ekran yakalama aracı LightShot’tır. Program, hafif olması ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olması nedeniyle, yakalanan verileri çeşitli medya web sitelerine veya depolama cihazlarına kolayca yüklemenizi ve dağıtmanızı sağlar. LightShot, çabukluğu ve kullanımı nedeniyle Print Screen düğmesinin çok sevilen bir alternatifidir.

LightShot, ekran görüntüsü alma, düzenleme ve paylaşma özelliklerini tek bir ücretsiz pakette birleştiren hepsi bir arada bir anlık görüntü uygulamasıdır. Yazılım Firefox, Opera, Chrome ve Internet Explorer’ın yanı sıra Windows, Mac, Android ve iOS tarayıcılarıyla uyumludur. Greenshot ve Snagit’inkilere benzer bir dizi yetenekle yazılım, uzaktan işbirliğini hızlandırmak ve basitleştirmek için gereklidir. LightShot, normalde Linux ile uyumlu olmasa da WineHQ öykünücüsü ile kullanılabilir.

Hızlı ve basit ekran görüntüsü aracı

Sadece “Prt SC” düğmesine basarak PC ekranınızda görüntülenen görüntüyü yakalayabilirsiniz. LightShot açıldığında ekran kararacaktır. Ardından, imlecin yanında “bölge seç” yazan bir mesaj görüntülenir. Ekran görüntüsünde istediğiniz alan, tıklayıp sürüklediğinizde doğrudan LightShot’ın yerleşik düzenleyicisinde açılır. “Kaçış”ı kullanarak veya sadece pencereyi kapatarak iptal edebilir ve görüntü yakalamayı tekrar deneyebilirsiniz.

LightShot’ın en dikkat çekici özelliklerinden biri arayüzdür. Erişilebilir tüm araçları ve özellikleri tek bir ekranda görüntüler. Bunlar, çeşitli oklar, fırçalar, bulanıklıklar, şekiller ve metin eklemeyi kolaylaştırır.

Fotoğraf daha sonra sosyal medyada paylaşılabilir, yazdırılabilir veya buluta yüklenebilir. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, aynı pencereden kolayca işlenir ve ek üçüncü taraf uygulamalarına, birkaç açılır menüye veya alt pencereye olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

LightShot’ı, daha beklenmedik avantajlarından biri olan, düğmeye art arda tıklamak zorunda kalmadan birçok ekran görüntüsü almak için kullanabilirsiniz. Bir hesabınız varsa (bir Google veya Facebook hesabı olsun) tüm ekran görüntüsü geçmişinizi bile inceleyebilirsiniz. Bu, orijinal yakalama tarihini onaylamanız gerekiyorsa, dosya hiç kaydedilmediyse veya geri dönüp daha fazla ayar yapmak istiyorsanız yararlıdır.

LightShot (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

LightShot Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz / Reklamlı
  • Yayımcı: Skillbrains
  • Boyut: 2.4 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem:Windows
  • Virüs Tarama1 / 17

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: