Halo: Combat Evolved

Image

Halo: Combat Evolved çok başarılı olan Halo serisinin ilk oyunu. Seriden PC için piyasaya çıkarılacak olan yalnızca iki oyundan biriydi ve yaşına rağmen bugün de popülerliğini koruyor.

Halo: Combat Evolved, destansı bir tek oyunculu hikayeye ve hızlı ve öfkeli bir online multiplayer seçeneğine sahip bir bilimkurgufirst person shooter‘ı. 2001 yılında çıkmasına rağmen Halo: Combat Evolved şaşırtıcı biçimde iyi görünüyor. Günümüzün yüksek netliğe sahip oyunlarını zorlamayacaktır, ancak sanat tarzı on yıl öncenin teknolojisi için gayet uygun.

Tek oyunculu demo size ana hikayedeki dinamik savaş konusunda iyi bir fikir veriyor ama oyuncuların yıllar sonra geri dönmesini sağlayan Halo: Combat Evolved online multiplayer demosu. Herhangi bir FPS oynamış olan kişiler için kontroller alışıldık gelecek, dolayısıyla öğrenmesi kolay ve oyun modlarını da anlamak güç değil.

Bu demoda multiplayer olarak oynanabilecek yalnızca bir harita var ama oldukça eğlenceli ve her zaman içinde oyuncular olan odalar bulabiliyorsunuz. Çeşitli silah ve araçlarıyla Halo’nun bugünkü herhangi bir PC’de sorunsuz çalışabilecek olması da cabası.

Halo: Combat Evolved klasik bir ‘shooter’, ve bu demo da mükemmel bir ücretsiz online multiplayer eğlencesi kaynağı.

Artıları

  • Klasik oyun
  • Eğlenceli multiplayer oyunları
Eksileri

  • Eski

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: