Hamachi (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Hamachi (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Hamachi indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Ücretsiz barındırılan VPN hizmeti

LogMeIn Ücretsiz bir sanal özel ağ hizmeti olan Hamachi’yi kullanarak farklı ağları birbirine bağlayabilirsiniz. Özel verileriniz, bağlantılar sırasında AES 256 bit şifreleme kullanılarak Hamachi tarafından sanal bir tünelde korunur. Hamachi, ağ yönlendiricilerinin ve güvenlik duvarlarının ötesine geçmenizi sağlar. Ücretsiz planla beş cihaza bağlanabilirsiniz, ancak premium aboneliklerle daha fazla bağlantı mevcuttur.

Size sanal ağ kontrolü sağlayan LogMeIn Hamachi’ye benzer ürünler arasında OpenVPN, TeamViewer ve ZeroTier bulunur. Uzak ekipler, cihazları güvenli bir ağda bağlamak için programları kullanır. Her programı indirmek ücretsizdir.

LogMeIn tarafından Hamachi güvenli mi?

LogMeIn Bir tünel mekanizması aracılığıyla Hamachi, özel verilerinizi askeri düzeyde şifreleme ile güvenli bir şekilde şifreleyecektir. Hamachi sağlam bir şifreleme çözümü sunsa da, gizlilik politikasının şartları daha az güvenlidir. Hassas bilgileriniz, diğer şeylerin yanı sıra pazarlamada kullanılmak üzere LogMeIn tarafından toplanacaktır. IP adresiniz, toplanan veri parçalarından biridir. Ücretsiz VPN sağlayıcıları, para kazanmak için sık sık güvenliğinizi tehlikeye atar.

LogMeIn tarafından Hamachi ücretsiz mi?

LogMeIn Hamachi kullanımı ücretsizdir. Ücretsiz plan kalıcıdır, ancak diğer abonelikler yıllık ödeme talep eder. Ücretsiz paket, her an premium sürümlere kolayca yükseltilebilir. Apple Mac, Linux ve Microsoft Windows PC kullanıcıları için LogMeIn Hamachi indirmesine erişilebilir. Hamachi, güncel tutmak için geliştiricilerden periyodik yazılım güncellemeleri alır.

LogMeIn Hamachi’nin amacı nedir?

Cihazların ağlara bağlanması için LogMeIn Hamachi internet üzerinden isteğe bağlı VPN’ler oluşturabilir. Erişilebilir servis olan Gateway sanal ağı sayesinde bağlantılarınızı yönetebilirsiniz. Bir bilgisayar, bu hizmet için özel ağ geçidi görevi görecek ve diğer tüm bilgisayarlara erişim sağlayacaktır. Kullanıcılara özel veya yerel alan ağınıza erişim izni vermek için merkezi bir giriş ayarlayabilirsiniz.

Hub-and-spoke mimarisinde, bazı bilgisayarlar hub olarak, diğer cihazlar ise konuşmacı olarak hizmet eder. Hub ve bağlı sanal ağ ile, kullanıcıların hangi bilgisayarlara erişebileceğini sınırlayabilirsiniz.

Ağdaki her uzak makine, ağ ağı işlevini kullanarak birbirine bağlanabilir. Örgü ağ türü için bir benzetme, bir örümcek ağıdır.

Hamachi çok sevilen bir oyun programıdır. Oyuncular, Hamachi kullanarak LAN öykünme oyun sunucuları oluşturur. LogMeIn Hamachi kullanarak DDoS tehditlerinden korunursunuz. Rakip oyuncular ve yayıncılar, oturumlarının kesintisiz olmasını sağlamak için DDoS korumasından yararlanabilir.

Uzaktan çalışan profesyonel ekipler LogMeIn Hamachi’yi kullanır. Simüle edilmiş LAN’lar aracılığıyla dağıtılmış ekiplerle yakın çalışmak, program tarafından mümkün kılınmıştır. Yazılım uzaktan bilgisayarlara kurulabilir. Hamachi ile ilgili sorunları sitede bulunmadan çözebilirsiniz.

LogMeIn Hamachi kullanımı

Kullanıcı arayüzünü kullanmak kolaydır. “Ağlarım”ı seçerek sol paneldeki “Ağlar” sekmesini genişletebilir ve yeni bir ağ ekleyebilirsiniz. İlk adımda ağınıza bir isim ve açıklama verme imkanına sahipsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı ağ türü vardır: hub-and-spoke, ağ ve ağ geçidi.

Bir sonraki adım, katılma isteklerine nasıl tepki vereceğinize karar vermektir. Bunun yerine, istekleri manuel olarak onaylayabilir veya otomatik olarak kabul edebilirsiniz. Başka bir seçenek, internete yeni üye eklemelerini kısıtlayacaktır. Birinin katılması için bir şifre belirleyebilirsiniz.

Planınızı abonelikler alanından yükseltebilirsiniz. Ağ çalışır duruma geldiğinde, ayrıca istemciler ekleyebilirsiniz. İstemciniz olarak yerel, uzak veya mobil bir cihaza bağlanma seçeneğiniz vardır.

Hamachi (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Hamachi Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz
Yayımcı: LogMeIn Inc
Boyut: 8.7 MB
Arayüz: Türkçe
Sistem:Windows 
Virüs Tarama0 / 16

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: