HDD Low Level Format Tool (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

HDD Low Level Format Tool (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için HDD Low Level Format Tool indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Sabit disk biçimlendirme programı (fabrika ayarlarına geri döndürmek için formatlama)

HDD Low-Level Format Tool yardımıyla, Low-Level Formatting (LLT) kullanarak bir hard diski formatlayabiliriz. Sabit sürücüler iki yoldan biriyle biçimlendirilebilir: Düşük düzeyli biçimlendirme veya Yüksek düzeyli biçimlendirme (Dosya Sistemi Biçimlendirmesi olarak da bilinir). Sabit sürücüye yazmayı sağlayan dosya sistemi biçimlendirmesi ortalama kullanıcılar tarafından en sık kullanılan yöntem olsa da, kullanılan teknik büyük ölçüde koşullara bağlıdır.

Herhangi bir sabit sürücünün mantıksal biçimini silmek için en iyi araç

Fiziksel olarak biçimlendirme işlemi, daha sonra disk üzerinde belirli bir noktayı bulmak için kullanılabilecek sektörlere bölmek için manyetik yüzey üzerinde küçük çizgiler oluşturmayı gerektirir. Bu yapıldıktan sonra, üzerinde veri kaydedebilmemiz için sabit diskin kapsamlı bir biçimlendirme prosedüründen geçmesi gerekecek çünkü aksi takdirde bir dosya sistemi olmayacaktır.

Sabit diskler için düşük seviyeli biçimlendirmeyi etkinleştirmenin yanı sıra, HDD Düşük Seviyeli Biçimlendirme Aracı ayrıca flash belleği biçimlendirmemizi ve böylece bu cihazlardan önceki tüm biçimlendirmeleri silmemizi sağlar. Bu işlemi tamamlamak için bir kart okuyucu veya USB kullanılabilir.

Sabit diski parçalamaktan bile çok daha etkili bir araç

Bu nedenle, mantıksal formatı sabit sürücünüzden veya Flash belleğinizden tamamen kaldırmak için bir araca ihtiyacınız varsa, HDD Düşük Seviyeli Format Aracını indirin ve kurun.

HDD Low Level Format Tool (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

HDD Low Level Format Tool Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: HDD Guru
  • Boyut: 759 KB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows
  • Virüs Tarama0 / 17

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: