PowerPoint Viewer (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

PowerPoint Viewer (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için PowerPoint Viewer indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

PowerPoint 2010 ve önceki sürümleriyle hazırlanmış olan slayt sunumları görüntülemek için Microsoft tarafından geliştirilmiştir. Düzenleme işlevi yoktur sadece slaytı açıp izleyebilirsiniz.

Bilgisayarınızda Microsoft PowerPoint yüklü olmasa bile, sunuları açmak için bu programı kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu gönderide, bazı önemli özelliklerin yanı sıra biraz daha ayrıntıdan geçiyoruz.

Sorumluluk Reddi: PowerPoint Viewer artık indirilemez ve 30 Nisan 2018’de kullanımdan kaldırılmıştır. Artık PowerPoint dosyalarını Mobil Cihazlar için PowerPoint’i indirerek çevrimiçi olarak veya bir mobil cihazda açabilirsiniz. Bu sayfayı bilgilendirme amaçlı tutuyoruz.

PowerPoint Viewer’ın hangi ayırt edici nitelikleri vardır?

Görüntüleme: PowerPoint Viewer kullanıcıları, Microsoft PowerPoint 97 ile başlayan ve Microsoft PowerPoint 2000, Microsoft PowerPoint 2002, Microsoft Office PowerPoint 2003, Microsoft Office PowerPoint 2007 ve Microsoft PowerPoint 2010 ile devam eden herhangi bir Microsoft PowerPoint sunumunu okuyabilir.

Parola korumalı sunumlar: Geçmişte parola korumalı dosyalarla karşılaşabilirdiniz. PowerPoint Viewer parola korumalı sunumları otomatik olarak açabildiğinden, bu bir sorun olmaktan uzaktır.

Arayüz: Microsoft PowerPoint’e benzeyen bir arayüz ile kullanımı ve manipüle edilmesi kolaydır. Görsel olarak şekillendirildiği için herhangi bir işlemi zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz.

PowerPoint Viewer ne kadar güvenli?

Yazılım, güvenlik veya güvenlik sorunları geçmişi olmaksızın oldukça güvenli görünüyordu.

PowerPoint Viewer’ın bir maliyeti var mı?

PowerPoint Görüntüleyici ücretsiz olarak sunulmaktadır.

PowerPoint Viewer (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

PowerPoint Viewer Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Microsoft
  • Boyut: 60.3 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: