Hotspot Shield (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Hotspot Shield (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Hotspot Shield indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Hotspot Shield Nedir Ne İşe Yarar?

500 milyondan fazla indirme ile Hotspot Shield, dünyada en yaygın kullanılan Sanal Özel Ağ (VPN) masaüstü uygulamasıdır. Kısıtlanmış olan çevrimiçi içeriğe erişimin engelini kaldırır, göz atma oturumunuzu güvence altına alır, bilgisayar korsanlarına ve halka açık WiFi ağlarındaki WiFi meraklılarına karşı koruma sağlar, çevrimiçi kimliğinizi gizler ve izlenmenizi engeller ve kötü amaçlı web sitelerini tanımlar ve engeller.

Ookla’nın Speedtest’ine göre, “dünyanın en hızlı VPN’lerinden” biri. Dünya çapında 35’ten fazla konum dahil olmak üzere 80’den fazla ülkede bulunan 3.200’den fazla VPN sunucusundan birine bağlandığınızda internet trafiğiniz korunur. Bu, kritik bilgilerinizi koruyarak internette anonim ve güvenli bir şekilde gezinmenizi mümkün kılar.

VPN teknolojisi sayesinde daha önce şifrelenmemiş ağlar üzerinden şifrelenmiş verileri aktarabilirsiniz. Hot Spot Shield VPN gibi VPN’ler, çevrimiçi gezinmenizin gizli ve güvenli olmasını sağlamanın yanı sıra başka birçok önemli avantaj sunar. Bir VPN ayrıca bir web proxy’sine kıyasla önemli ölçüde daha yüksek çevrimiçi koruma ve gizlilik seviyeleri sağlar.

500 milyondan fazla indirme ile Hotspot Shield VPN, dünyadaki en güvenilir VPN sağlayıcısıdır. Android, Mac, Windows ve iPhone/iPad cihazlarıyla uyumludur. Yasaklanmış web sitelerine erişin, kötü amaçlı yazılım koruması, internet gizliliği ve daha fazlasını elde edin!

İşlevsellik ve Öne Çıkanlar

Web sitelerinin engellemesini kaldırın – Okuldaki, kütüphanedeki, ofisinizdeki veya YouTube, Facebook veya Twitter’daki web sitelerinin engellemesini kaldırmak için bu harika ücretsiz VPN’yi kullanın. Tercih ettiğiniz içeriğe erişmek için ağ yöneticiniz tarafından yerleştirilen filtreler ve güvenlik duvarlarından geçebilirsiniz.

Gizlilik ve güvenlik endişeleri nedeniyle İnternet’e anonim olarak erişmek isteyebilirsiniz. Hot Spot Shield Yazılımı, çevrimiçi etkinliklerinizi (seçtiğiniz web sitelerini görün, çevrimiçi satın alma işlemleri yapın ve dosyaları indirin) anonim olarak ve takip edilmeden ve gözetlenmeden gerçekleştirmenizi sağlamak için makineniz ve sunucularınız arasında şifreli bir tünel oluşturur.

Bilgisayar korsanları, meraklılar ve spam gönderenler İnternet’in her yerinde olduğu için IP adresinizi gizleyin. Siz bakmadığınız zamanlarda, internet aktivitelerinizi gizlice izleyerek şifreler ve kredi kartı numaraları gibi önemli bilgileri çalarlar. Uygulama etkin aracılığıyla bağlanırsanız, gerçek IP adresiniz gizlenir ve web’de anonim olarak gezinmenize olanak tanır.

Özel ve güvenli tarama – VPN, daha yüksek düzeyde çevrimiçi koruma sağlar. İnternet’e erişmek için HotspotShield VPN’i her kullandığınızda, parolalar, ödeme bilgileri ve anlık mesajlar dahil tüm verileriniz şifrelenir ve güvende olur. Ayrıca, web casusları kişisel bilgilerinize erişemez.

Wi-Fi güvenliği – İnternete erişmek için şehrinizdeki Starbucks gibi halka açık bir Wi-Fi erişim noktası kullanıyorsanız, bu ağı kullanan herkes çevrimiçi etkinliğinizi izleyebilir ve dinleyebilir. Nereden bağlanırsanız bağlanın, kişisel bir VPN web tarama oturumunuzu şifreler ve özel verilerinizin gizliliğini önemli ölçüde artırır.

Kötü amaçlı yazılım koruması – Kötü amaçlı yazılım içerdiğinden şüphelenilen bir web sitesini ziyaret ederseniz sizi uyarır ve ardından bir web sitesini yasaklar. 57 milyon virüs ve kimlik avı sitesi, gizlilik ve güvenlik korunurken günlük olarak engellenir.

Hotspot Shield (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Hotspot Shield Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz / Riskli
  • Yayımcı: AnchorFree
  • Boyut: 21.2 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem:Windows  
  • Virüs Tarama0 / 16

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: