Zona (2023)

Zona (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Zona indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Akış uygulaması Zona ile evde masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızın ekranında multimedya içeriği akışı yapabilirsiniz.

Bu yaygın olarak kullanılan akış platformu ve uygulaması ile yüksek kaliteli içeriği doğrudan ev bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

P2P tabanlı olduğu için filmler, müzik videoları ve diğer bilgi biçimleri gibi çok popüler içerikleri yıldırım hızında yayınlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızda TV İzleyin

Zona’dan en iyi şekilde yararlanmak için seçtiğiniz eğlence türünü doğrudan bilgisayarınızın ekranına aktarmaya başlayın.

Uygulamanın sekmeli kullanıcı arayüzünde çeşitli akış seçenekleri mevcuttur. Videolar, filmler, oyunlar, TV dizileri, müzik, radyo ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli şeyler mevcuttur.

Bu uygulamanın içerik veritabanı, en iyi özelliklerinden biridir. Çok çeşitli içeriğe sahip bir veritabanını seviyorsanız, burada filmlerden radyoya kadar her şeyi bulacaksınız, bu harika.

Favori içeriğinizi aramanızı kolaylaştıran yerleşik arama motoru sayesinde, aynı zamanda istediğiniz içeriği basit bir şekilde bulabileceksiniz.

Modern dizayn

Zona uygulamasının ana satış noktası, doğrudan bilgisayarınıza aktarılabilen kapsamlı içerik kitaplığıdır. Onunla 1400’e kadar farklı popüler oyun başlatılabilir ve 150 canlı TV kanalı, bir milyon saat müzik, 550 radyo istasyonu ve diğer bilgi türlerini yayınlayabilir.

Uygulamanın ana arayüzü, yeni başlayanlar için kullanımı çok kolaydır ve aşırı karmaşık değildir. Oldukça çağdaş bir tasarıma sahiptir, bu nedenle seçtiğiniz malzeme biçimlerini uzun süre ararken arayüzde çıkmaza girmeyeceksiniz.

İçerik bulmak için kullanımı basit ve hızlıdır.

Son kertede:

Çok sevilen akış hizmeti Zona’nın yardımıyla, bilgisayarınızın ekranına aktarılan bilgilere ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Zona (2023)

Zona Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Zona Team
  • Boyut: 63.1 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows  

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: