Internet Explorer (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Internet Explorer (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Internet Explorer indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Microsoft’un ünlü Internet Explorer web tarayıcısının son sürümünün adı Internet Explorer 11’dir. Zamanla yerini kademeli olarak Microsoft Edge almıştır, ancak yine de kaçırabileceğiniz bir tarama deneyimi sunar. IE11 ve özellikleri hakkında daha fazlasını keşfetmek için okumaya devam edin.

Internet Explorer 11: Nedir?

Microsoft’un artık desteklenmeyen Internet Explorer web tarayıcısının son yinelemesi, Internet Explorer 11 (bazen IE11 olarak anılır) olarak bilinir. Çağdaş bir web tarayıcısından bekleyeceğiniz başlıca araçlar, kullanıcı dostu bir arayüz de sunan IE11’de mevcuttur.

Internet Explorer 11’in hangi ayırt edici nitelikleri vardır?

Arayüz: IE11, hem minimalist hem de işlevsel olan temiz, iyi tasarlanmış bir arayüze sahiptir, bu da web’de arama yapmayı ve şık bir şekilde gezinmeyi kolaylaştırır.

Pencerelerin ve sekmelerin yönetimi: Her pencerede 100’e kadar sekmeyi yönetebilir ve IE11’in sorunsuz çalışmasını sağlamak için seçtiklerinizi sabitleyebilirsiniz. Ek olarak, pencerelerinizi, hepsini aynı anda görüntüleyecek şekilde düzenleyebilirsiniz.

Favoriler: İstediğiniz zaman kolay erişim için herhangi bir sayfayı favoriler listenize kaydedebilirsiniz. Her şeyi düzenli tutmak için favorilerinizi klasörler halinde de gruplandırabilirsiniz.

Optimize edilmiş: IE11, Google’ın SPDY protokolü sayesinde sayfaları önceki sürümlerden çok daha hızlı yükler.

Web Slices: Web Slices yardımıyla, seçtiğiniz sayfalardaki güncellemeleri ve değişiklikleri takip edebilir, önemsediğiniz içerik değiştiğinde her zaman haberdar olmanızı sağlayabilirsiniz.

Gizlilik: IE11, web sitelerinin Takip Etme muafiyetine eklenmesi gerekip gerekmediğini sürekli olarak soracaktır, böylece hangi web sitelerinin sizi izleyebileceğini çevrimiçi olarak kolayca yönetebilirsiniz. Ek olarak, IE11, Gelişmiş Korumalı Mod nedeniyle olası saldırganların kişisel bilgilere erişmesini daha da kısıtlayacak ve önleyecektir.

Eklentiler: Web sitesinde herhangi bir yere sağ tıklayarak veya metin seçerek çok sayıda internet hizmetine hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Örneğin, işaretlediğiniz kelimeler üzerinde bir arama yapabilirsiniz.

Dokunmatik ekran: Yerleşik dokunmatik ekran özelliği, internette yalnızca parmaklarınızla gezinmenize olanak tanır.

Internet Explorer 11, çevrimiçi tarayıcılarda 3B görselleri önemli ölçüde geliştiren açık bir standart olan WebGL ile uyumludur.

Internet Explorer 11 ne için kullanılır?

Internet Explorer 11’i başlattıktan sonra, istediğiniz URL’leri veya arama terimlerini arama alanına yazarak web’de gezinmeye başlayabilirsiniz.

Favori çubuğunuzu getirmek için adres çubuğunun üzerindeki bölgede herhangi bir boş alana basın ve basılı tutun (veya sağ tıklayın). Bağlam menüsünden Sık Kullanılanlar çubuğunu seçin.

Favorilerinize eklemek için sayfanın sağ üst köşesindeki yıldıza tıklamanız yeterlidir.

Internet Explorer 11 Ücretsiz mi

Internet Explorer 11’in kullanımı aslında tamamen ücretsizdir.

Internet Explorer 11 Güvenli mi?

Microsoft artık Internet Explorer 11’i güncellememektedir ve geçmişte güvenlik açıkları olmuştur. Örneğin, 2019’da keşfedilen bir MHT dosyası güvenlik açığı, bilgisayarlardan uzaktan veri çalmak için kötü amaçlı kodun yürütülmesine izin verdi. Microsoft, gelişmiş yetenekler ve daha güvenli bir ayar sunduğu için Edge’e geçmenizi önerir.

Internet Explorer (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Internet Explorer Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Microsoft
  • Boyut: 30 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Virüs Tarama0 / 16

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: