İçeriğe geç

Icy Tower 2018 Ücretsiz Son Sürüm

Harold arkadaşın kulenin üstüne ulaşmasına yardım et.

Image

Buzlu Kule, on sene önce de yapılabilirmiş tarzda bir oyun gibi görünüyor ve o zaman bile son derece etkileyici görünmezmiş. Oynanış, arkadaşımızın çıkıntının üstüne zıplayarak kendini bulduğu bir kulenin üstüne erişme gibi amacı tek olan bir içerikten oluşuyor.

Piyasaya sunulan her bilgisayar oyununun oyun dünyasına daha fazla detay ve karmaşıklık eklediği göründüğü bir zamanda, bazı geliştirmecilerin, biraz akılsızca bir eğlence için tasarlanmış olan Buzlu Kule gibi isimler çıkartmak için çaba sarf ettiklerini görmek güzel.

Çok dobra bir söyleyiş olmayabilir bu ama, durum böyle. Buzlu Kule’yi oynamak için ihtiyacınız olan tek kontroller sol, sağ ve zıplama. Bu oyunu eğlenceli kılan şeyoyunun hızıçılgın ses efektleri ve mükemmel bir koşma gücüne sahipseniz tek seferde üç kat birden zıplıyor olabilmeniz gibi garip bir durum. Ayrıca, seçebileceğiniz, indirebileceğiniz ve hatta kendinizin oluşturabileceğiniz çok çeşitli Buzlu Kule karakterleri mevcut.

Puanları, Buzlu Kule’nin tepesine çıkarken zamana karşı verdiğiniz yarış ve zıplayış kombinasyonları ile topluyorsunuz. Sonuçta ise, istediğiniz zaman açıp bir dakika ya da ister yarım saat kadar bile oynayabileceğiniz hızlı ve keyif alınabilir bir oyun karşınızda.

Buzlu Kule, basit olmasına rağmen, son derece bağımlılık yapan kolay bir platform oyunudur.

Kule, basitliğine rağmen, son derece bağımlılık yapıcı olan kolay bir platform oyunu.

Artıları

  • Basit
  • Hızlı
  • Bağımlılık yapıcı

Eksileri

  • Eksik derinlik
  • Tekrarlayan

Icy Tower İndir

Alternatif indirme linki

Boyut: 2.5 MB

Lisans: Deneme Sürümü (her açılışta 100 dakika ücretsiz)

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir