PES 2012 (Pro Evolution Soccer) Türkçe Deneme Sürümü Demo Tek Link Direk Download

Akıllı, hoş bir görünüme sahip futbol sim’i

pes2012-01.jpg (720×432)

PES 2012, Windows ve konsolları için bu popüler futbol oyununun en son sürümü. Oyun, PES 2011’e göre bazı önemli gelişmeler içeriyor ve önceki sürümden daha iyi oyun özellikleri ve daha iyi grafikler sunuyor.

PES 2012 her şeye sahip. Seri şu an EA’nın FIFA oyununun gerisinde kalıyor ve bu yılın futbol sims oyunu mücadelesini kazanmak için çok çalışması gerekiyor.

PES 2012’de neler değişti?

PES 2012’deki değişiklikler büyük ölçüde oyun ve takım oyunu etrafında dönüyor ve oyuncuların taktik fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmasını sağlıyor. PES 2012’deki değişiklikler arasında şunlar yer alıyor:

– Daha gerçekçi bir takım oyunu deneyimi için yeni AI motoru – Atak ve savunma oyuncuları daha bütüncül bir birim olarak hareket ederek oyuncuları hata yapmaya zorlamanızı sağlıyor – Yeni imleç geçiş sistemi oyuncuların sahanın herhangi bir yerinde bir takım arkadaşı seçmesini sağlıyor – Gelişmiş itişme sistemi ve daha gerçekçi oyuncu çarpışmaları – Diğer değişiklikler gelişmişanimasyon, daha çok oyuncu stili, gelişmiş ışık efektleri, gelişmiş ölü top sistemi ve daha fazlasını kapsıyor.

Yeni AI sistemi nasıl çalışıyor?

Her zaman oyun özelliklerini ilk sıraya koymasıyla bilinen PES 2012’deki çoğu değişiklik oyunun yapay zekası üzerine. Takım arkadaşları ve rakipler daha doğal hareket edecek ve daha zor yenilecek şekilde tasarlanmış. Beş temel alana odaklanılmış: çakışan koşuçapraz koşuboş koşubölgesel savunma vebölgesel işaretleme.

PES 2012’deki yeni top dışı koşma sistemi yeni fırsatlar sunuyor ve takımınızı daha iyi kontrol etmenizi sağlıyor. Sağ analog çubuğu kullanarak topsuz bir oyuncu seçebilir ve toplu oyuncunun kontrolünü halen elinizde tutarken, bu topsuz oyuncunun koşmasını sağlayabilirsiniz. Bu denetimler oldukça maharet gerektiriyor ve alışması zor, ama pozisyon bulmanızı veya savunma oyuncularını sürüklemenizi sağladığından bu çabaya değer.

PES 2012’deki savunma gelişmeleri de çok etkileyici; şimdi takımlar savunmadayken formasyonlarını çok daha iyi koruyorlar. Savunmanın daha akıllı olduğu hissediliyor. Atak oyuncusuna baskı yaparak topu çalmak için artık bir düğmeye basmak yeterli değil. PES 2012 ile önce savunma oyuncusunu doğru yere yerleştirmeniz, sonra da hamlenizi doğru yapmanız gerekiyor.

PES 2012’de, gelişmiş atak oyuncusu ve bire bir mücadelelerde savunma oyuncularının hassaslığı bir araya gelerek önceki sürümlere kıyasla değişiklik yapmayı kolaylaştırmış gibi ve bu da eskisinden daha fazla az gollü oyun demek.

Pro Evo 2012’de başka neler yeni?

Tüm Pro Evolution Soccer güncellemelerinde olduğu gibi, PES 2012’de de grafikler geliştirilmiş ve bazı durumlarda oyuncuların benzerliği çok doğal olmuş. Animasyonlar daha şık ve oyun, FIFA’dan daha düzgün görünen oldukça toparlanmış bir his veriyor.

PES 2012’nin bu ikinci demosu Konami’nin futbol sim’inin son sürümünü temsil etmiyor ama yeni oyun özelliklerinde oldukça iyi bir his veriyor. Tottenham Hotspur, Bayern Munich, Rangers, Club América veya Internacional takımlarından birini seçerek on dakikalık bir maç yapabilirsiniz. PES 2012’deki yeni kontroller konusunda uygulamalı koçluk almak için demonun mücadeleye dayalı Eğitimkısmını seçmelisiniz.

PES 2012’deki kurulum ekranları ve taktik yapılandırma menüleri önceki sürümden daha şık görünüyor; ki bu iyi bir özellik çünkü Pro Evo’da takımınızı oluşturmak oldukça emek isteyen bir iş olabiliyor. Son sürümde bu düz taktik menülerinin halen olup olmadığını görmek için beklememiz gerekiyor.

Sonuçlar

Bazıları, Pro Evolution’un son üç veya dört sürümde FIFA’nın gerisinde kaldığını söylüyor. PES 2012 kesinlikle FIFA ile arasındaki açığı kapatıyor ve Pro Evo’nun tescilli arcade oyununa biraz zeka da ekliyor.

PES 2012, çok sayıda oyun ve AI geliştirmesiyle, uzun koşu serilerine mükemmel bir başlangıcı şekillendiriyor.

Geçmişe yolculuk yaparak Pro Evolution Soccer’ın yıllar içinde nasıl geliştiğini görmek isterseniz, PES’in eski sürümlerinin çoğunun demosunu Softonic’den indirebilirsiniz. Sürümlere buradan bakabilirsiniz:

– Pro Evolution Soccer 4 – Pro Evolution Soccer 5 – Pro Evolution Soccer 6 – Pro Evolution Soccer 2008 – Pro Evolution Soccer 2009 – Pro Evolution Soccer 2010 – Pro Evolution Soccer 2011 (yalnız satış)

Artıları

  • Gerçekçi grafikler ve düzgün animasyon
  • Akıllı yapay zeka
  • Mücadeleye dayalı eğitim modu
Eksileri

  • Top dışı denetimler maharet gerektiriyor

PES 2012 (Pro Evolution Soccer) İndir

Boyut: 1.34 GB

Lisans: 30 Günlük Deneme Sürümü

Dil: Türkçe


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: