Ana Sayfa PC oyunları Need For Speed World

Need For Speed World

Araba kovalamacalar ve çok oyunculu çevrimiçi yarışlar

Image

Need For Speed World, son derece popüler olan yarış oyununun yeni çevrimiçi sürümü. RPG tarzı seviye atlama özelliğiyle, bir devasa çok oyunculu açık dünya oyunu.

Devasa bir Açık Dünya

Need For Speed World, Need For Speed Carbon’dan bildiğiniz Palmont şehri ile Most Wanted’dan Rockport’u birleştiriyor ve sonuçta ortaya keşfedilmeyi bekleyen devasa bir dünya çıkıyor. Gece/gündüz rotasyonu olması ise oyunu daha dinamik kılıyor. Oyunda hiç yaya yok, trafik ise çok az. Yani yarış sırasında kesintiler yaşamanız çok küçük bir ihtimal ama bu durum, Need For Speed World’ü biraz cansızlaştırıyor.

Araba Alımı

Başlamak için pek heyecan uyandırmayan, küçük ölçekli arabalardan seçin – örneğin, Toyota Corolla veya Mitsubishi Eclipse gibi- ve devasa Need For Speed World dünyasına dalarak yarış aramaya başlayın. Tek veya çok oyunculu yarışlara katılabilir, polis kovalamacalarına karışabilirsiniz. Polisten kaçarak ve yarışlarda seviyeye girerek puan ve para kazanabilirsiniz; bu da Need For Speed World galerisinden satın alabileceğiniz daha iyi araçların kilitlerinin açılmasını sağlar.

Modifikasyonlar

Araçlarınız çıkartmalarla, boya ve yapıştırmalarla modifiye edilebilir, seçtiğiniz güçlendirmeler ise oyun parasıyla satın alınabilir. Need For Speed World sayısız çevrimiçi oyuncuya rağmen son derece sağlam görünen bir oyun. Açık dünyaya girdiğinizde diğer oyuncularla çarpışma ihtimaliniz yok, karşınıza çıkacak tek şey çevre ve diğer trafikler. Çevrimiçi oyuncuların sizi itelemesinin tek yolu bir yarışa katılmış olmanız. Need For Speed World’deki araçların hata kaldırır, arcade tarzı kullanımı, oyunu son derece eğlenceli kılıyor.

Yarış sırasında çevrimiçi sohbet de mevcut; isterseniz arkadaşlarınızı ekleyip onlarla yarışmak üzere buluşabilirsiniz. Grafikler açısından Need For Speed World fena değil ama birkaç yıl öncesinden kalmış gibi görünüyor. Ama tabii bu durum, oyunu oynamak için süper bir bilgisayara sahip olmanız gerekmediği anlamına da geliyor!

Genel olarak

Need For Speed World, etkileyici bir devasa çok oyunculu çevrimiçi yarış oyunu ve her ne kadar basit görünse de kesinlikle oynamaya değer.

Artıları

  • Sağlam, oynaması kolay
  • Büyük yarış dünyası
  • Harika çok oyunculu yarışlar
Eksileri

  • Oyun sırasında bazı kesintiler
  • Modifikasyonlar yalnızca kozmetik değişikliklerle sınırlı

Lisans: Ücretsiz

Boyut: 6.1 MB

Need For Speed World İndir


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz