Instagram kim takip ediyor, takibi bırakmış, hangi kullanıcıyı takip etmiyorum öğrenme

2014-07-12_00-42-56

Instagram büyüdü, yayıldı ve şuanda dünyada milyonlarca kulllanıcı tarafından tercih ediliyor.

Fakat normalde instagram hesabınızda beni kim takip ediyor, takip etmeyi kimler bırakmış, yada ben kimleri takip ediyorum veya kimleri takip etmeyi bıraktım gibi soruların cevaplarını bulacağınız menüler yok. Fakat sizlere bu yazıda paylaşacağım bir internet sitesi bunu başarılı bir şekilde yapıyor. Üstelik oldukça ünlü de olmayı başardı ve artık  kullanıcı sayısı epey artmış durumda. Yani endişe etmemeniz gereken güvenilir bir site.

Bu site sayesinde Takip etmedikleriniz, sizi takip etmeyenler, takipçileriniz, takip ettikleriniz gibi seçenekleri görme şansınız olacak. Söz konusu sitenin adı Unfollowgram.

Buradan sizi takip etmeyenleri takipten çıkarabilir, takip etmediğiniz kullanıcılar varsa takip edebilirsiniz. Çok takipçili hesapları yönetiyorsanız, takipçi yönetimi sizin için zor olacaktır. Takipçileri tek tek incelemek zorunda değilsiniz. Bu uygulama sayesinde, takipçi yönetimini kolayca sağlayabilirsiniz.

Bu uygulama herhangi bir ücret ödemenizi gerektirmiyor. Hem mobil hem de masaüstü ortamlarında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Siteyi ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz. Bu site kesinlikle sahtekar yada hackerlar tarafından hazırlanmış bir site değildir. İçiniz rahat etsin çünkü dünyaca ünlü teknoloji blogları tarafından da tavsiye edilmektedir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: