Windows 8 kayıt defteri temizleme ve onarma programı ücretsiz indir

wise-registry-cleaner-01-700x482.png (700×482)

Windows 8 için idealize edilmiş ama Xp, Vista ve Windows 7 için de sorunsuz çalışan Wise Registry Cleaner Free programı sayesinde PC’de yer alan işe yaramaz yani gereksiz bütün dosyaları temizleyebilir hepsinden tek bir tıklama ile kurtulabilir ve böylece bilgisayarı daha iyi bir performansa ulaştırabilirsiniz.

Kayıt defteri hataları veya kayıt defterinde boş yere duran kayıtların bilgisayarın açılışını veya çalışma hızını yavaşlattığını biliyor muydunuz? Wise Registry Cleaner Free gibi tamamen ücretsiz olan bir yazılım sayesinde tüm bu dertlerden hemen kurtulabilirsiniz. Programın özellikleri ve kullanımı hakkında ayrıntılar yazının devamında…

 

Bilgisayarınızdan kaldırıldığı halde hale kayıt defteri üzerinde yer işgal eden uygulamalar olabileceği gibi gereksiz kısayollar ve kayıt defteri üzerinde bilgisayarınızı yavaşlatan dosyalar bulunuyor olabilir. Wise Registry Cleaner Free basit ve hızlı bir tarama sonucunda bu tarz tüm dosyaları bulmaktadır.

Tarama işlemi sonlandıktan sonra tüm bu sorunları tek bir seferde kolayca çözebilirsiniz. Ancak bazı inatçı sorunlar tek seferde çözülemeyebilir. Bu nedenle tarama işlemini ve sorunları çözme işlemlerini birden fazla kez tekrarlamakta fayda vardır.

Kayıt defteri üzerinde yer alan gereksiz anahtarları silmek bilgisayarınızın performansını arttırmak için bilinen çözümler arasında yer alsa da Wise Registry Cleaner Free bunun dışında kullanıcılara sistemlerini optimize etmeleri için farklı araçlarda sunmaktadır.

Bunların dışında kullanımı oldukça kolay olan program her seviyeden bilgisayar kullanıcıs tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

indir

Windows 8 işletim sistemini kullanan bilgisayarlarda registry  dediğimiz kayıt defteri ile ilgili sorunları çözmek ve böylece bilgisayarın daha hızlı çalışmasını sağlamak için dosya boyutu 2 MB olan ve lisansı tümüyle bedava olan Wise Registry Cleaner Free programını mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: