İnterneti kablosuz ağ üzerinden paylaşma telefondan bağlanma programı

2014-05-31_23-26-44

Windows 8 çıktıktan sonra bu sürümle birlikte kablosuz interneti paylaşma seçeneği de kayboldu. Fakat kabloyla internete bağlanan arkadaşlar akıllı cep telefonlarından wifi internete bağlanmak istiyorsa, başka bir yardımcı program kullanmaları gerekiyor.

İşte My WIFI Router isimli tamamen bedava olan bu program  bu işi sizin yerinize yapıyor. Programın özellikleri ve kullanımı ise şöyle:

Uygulama direkt olarak internetinizi sanal ağ üzerinden diğer mobil veya masaüstü cihazlarınızla paylaşmanızı sağlayabiliyor. Varolan raporlama ekranı sayesinde hangi cihazların ağınıza bağlandığını görebiliyor, dilerseniz IP bilgileri sayesinde cihazlara engel de koyabiliyorsunuz.

Programın ücretsiz olması ve çok kolay bir kullanıma sahip olması ise onu oldukça avantajlı hale getiriyor denilebilir. Zira genellikle kablosuz ağ yönetimi pek çok kullanıcı için zorlu bir işlem olabiliyor fakat My WIFI Router bu konuda çok basit bir yönetim imkanı sunuyor.

Fakat raporlama ekranı haricindeki düzenleme ve seçeneklerin olmaması nedeniyle zaman zaman ağı tamamen kapatmanız da gerekebiliyor. Eğer profesyonel araçlar arıyorsanız yetersiz kalacaktır ancak standart ev kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamakta yeterli olacaktır.

Lisansı tümüyle ücretsiz olan My WIFI Router programını Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1 işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalıştırabilirsiniz. Programımızın dosya boyutu ise 12.28 MB dır.

indir

Alternatif indirme linki:

indir

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: