Mobil Pişti İndir Oyna Android Cep Telefonu İçin Pişti Oyunu Ücretsiz Bedava Java Jar

2014-06-03_00-33-05

Gençlerin en sevdiği ve genel olarak dünyanın en eğlenceli kağıt oyunlarından biri olan pişti kahveye gidenler için de asla vazgeçilmeyecek ve modası hiç geçmeyecek muhteşem bir oyun. Peki şimdi pişti oyununu gittiğiniz her yere yanınızda götürmek ve canınız ne zaman isterse istesin dördüncüyü aramadan direk olarak oynamak ister misiniz? İşte Android cihazlar için özel olarak üretilen bu en güzel pişti oyunu uygulaması tamamen bedava olarak indirilmeyi bekliyor. Peki bu pişti oyununun özellikleri nelerdir ve nasıl oynanır?

Arkadaşlarınız yada diğer oyuncular ile canlı pişti oynama imkanı sunan uygulama üzerinde diğer oyuncuların istatistiklerini görebiliyorsunuz. Bu tür oyunlarda yenildiği zaman hemen çıkan oyuncuların sayısını azaltmak için oldukça etkili yöntemler kullanıyor. Yüksek puan cezaları sayesinde oyunlardan çıkma oranı oldukça düşük diyebilirim. Basit ve öğrenmesi kolay olan Pişti oyununu bilmeseniz bile hemen öğrenebilirsiniz.

İster çocuk ister yetişkin olun pişti ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile oynamak için Google+ üzerinde arkadaş olmanız gerekiyor. Diğer oyuncular ise rastgele sistem üzeirnden seçilerek eşleştiriliyor. Oyun içerisinde otomatik oynama ve sesli uyarı gibi farklı fonksiyonlar sayesinde oyun deneyiminiz arttırılmış.

Oyunun menüsü üzerinde canlı maç, arkadaşınla oyna ve hemen oyna seçeneklerinden birini seçerek oyuna girebilir ve saatlerce pişti oynayabilirsiniz. Eğer pişti oynamayı seviyorsanız bu uygulamayı ücretsiz olarak indirerek sevgilinizle, eşinizle, babanızla yada arkadaşlarınızla hemen pişti oynamaya başlayabilirsiniz.

Tamamen Türkçe dil desteğine sahip olan bu süper pişti oyununun dosya boyutu ise sadece 4.3 MB kadar olup aşağıdaki butona tıklayarak gideceğiniz sayfadan tümüyle ücretsiz olarak telefona yüklenebilir…

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: