Ücretsiz en iyi HTML editörü ve website doğrulama kod kontrolü programı indir

cse-html-validator-lite-3.jpg (300×253)

İşte web tasarım işiyle ilgilenen ve ekmeğini bu alanda kazanan çalışanların mutlaka bilgisayarlarında yüklü olması gereken oldukça kaliteli ve üst düzey bir HTML editörü. Hem yeni siteleri kodlarken hem de tasarlarken  CSE HTML Validator Lite programı yardımınıza koşuyor ve her işinizi hem daha sağlam hem de daha kolay bir hale getiriyor. Tabi ki haliyle az zamanda çok işler de başarmış oluyorsunuz. Tümüyle bedava olan CSE HTML Validator Lite html editörünün özellikleri ve kullanımı hakkindaki detayları yazının devamında inceleyebilirsiniz…

Sahip olduğu kod kontrolü, yazım kontrolü, erişilebilirlik kontrolü ve sentaks editörü sayesinde hem HTML hem deCSS ile kod yazan web tasarımcılarının işlerini kolaylaştıracaktır.

Programın bu Lite sürümü sadece HTML kodları için kontrol imkanı sunuyor ancak editör bölümünü istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Dökümanlarınızda değişiklik yapmak istediğinizde içerisinde HTML sentakslarını barındıran uygulamadan faydalanabilirsiniz. Daha sonra yazdığınız HTML kodlarının doğruluğunu kontrol etmek için programı çalıştırabilir ve bir sorun olması durumunda nerelerde hatalar olduğunu kolayca görebilirsiniz.

Aynı zamanda bir web tarayıcısı da bulunan uygulama aynı anda kod yazmanızı ve bir yandan da kodlarınızın sonuçlarını görmenizi sağlıyor. Uygulamadan memnun olanlar daha sonra tam sürümünü satın alarak çok daha gelişmiş özelliklere kavuşabilirler.

Her web tasarımcının ve website geliştiricisinin olmazsa olmazı diyebileceğimiz CSE HTML Validator Lite programının lisansı tamamen ücretsiz olmakla birlikte dosya boyutu ise yalnızda 7.5 MB olup Windows 8 – 8.1 /Win7/Vista/WinXP işletim sistemleriyle sorunsuz şekilde çalışmaktadır.

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: