iPhone Instagram Hızlı Yeniden Paylaşma Uygulaması Ücretsiz İndir

2014-08-07_12-56-12

Merhaba sevgili GezginlerİndirTürkçe ziyaretçileri, bugünkü yazımda daha çok Insagram kullanıcılarını ilgilendiren ve onlar için gerçekten yararlı olacağına hatta günlük hayatlarını bir nebze olsun kolaylaştıracağına inandığım tamamen bedava ve kullanımı çok kolay olan bir program hakkında bilgi vereceğim.

Repost isimli iPhone uygulaması sayesinde Instagram’da  gezerken görüp beğendiğiniz ve paylaşmak istediğiniz resimleri önce tutup kaydedeceksiniz de, sonra kırpıp düzenleyeceksiniz de, ondan sonra kendi hesabınızda paylaşacaksınız. Yani ölme eşeğim ölme meselesi.

Fakat tabi ki gün geçtikçe yükümüzü hafifleten yardımcı programların sayısı da artıyor. İşte Repost da tam olarak böyle bir iOS uygulaması.

Repost for Instagram bu zorunluluğu ortadan kaldırıyor ve bulunan fotoğrafların anında profilinize aktarılabilmesini sağlıyor.

Bu işlemi gerçekleştirirken, fotoğrafını aldığınız kişiye de bir link veren ve dolayısıyla telif hakları konusunda sıkıntı yaşamanızı önleyen uygulama, hem resimlerin hem de videoların yeniden paylaşılabilmesine imkan tanıyor.

Dilerseniz daha sonra paylaşmak istediğiniz fotoğrafları kenarda saklayabiliyor ve uygun zamanda paylaşabiliyorsunuz. Aklınızda belli bir konuya ait fotoğraf bulmak varsa kullanıcı yahut etiket arama seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Uygulama ücretsiz olarak sunulsa da içerisinde varolan satın alma seçeneklerini kullanarak profesyonel sürümüne erişebilirsiniz. Bu sürümdeki kullanıcı takip etme, resim beğenme, birden fazla Instagram hesabını yönetme ve reklamsız paylaşım gibi özellikler sayesinde uygulamayı daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz ancak ücretsiz sürümün standart düzeyde bir kullanım deneyimi sunmayı başarması nedeniyle illa ki satın alma gerekmediğini de belirtmek gerek.

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: