En İyi Android Asker Şafak Sayma Programı Ücretsiz İndir

2014-08-06_16-22-15

İşte karşınızda askerlik görevini yapan vatan evlatları için özel olarak üretilen en güzel asker şavak sayma uygulaması.

Android’li akıllı telefonlar için yapılan ve kullanımı son derece kolay ve basit olan Tertip 2 programının detaylı özelliklerini ve nasıl kullanılacağı ile ilgili bilgileri yazının devamında okuyacaksınız…

Tertip, askerliğin bitiş süresini belirten şafağı takip edebilmek için geliştirilen başarılı bir Android uygulamasıdır. Uygulama sayesinde tüm Android cihaz sahibi asker ve yakınları şafaklarını rahatlıkla takip edebilirler. Uygulamanın benzer diğer uygulamalardan en büyük farkı ise sesli şafak sayımı yapmasıdır.

Sesli şafak sayımı dışında askerlik ile bilgili pek çok yararlı bilgi bulunduran uygulama ile farklı şeyler de yapabilirsiniz. Uygulamanın ana ekranı üzerinde kalan şafağınızı görüntüleyebildiğiniz gibi, teskere tarihinizi hesaplayarak görebiliyorsunuz. İsterseniz kalan şafağınızı sesli olarak okutabilirsiniz. Askerliğini yapanların bileceği 82’den düşme olayı ise uygulamada mevcut. Yani şafağınız 82’den az kaldığında il plakalarına göre ilerlersiniz ve il asları da sesli olarak okunur.

Uygulamanın güzel özelliklerinden bir tanesi de sosyal medya üzerinde kalan şafağınızı paylaşabiliyor olmanızdır. Bu sayede arkadaşlarınıza askerde kaç gününüz kaldığını rahatlıkla bildirebilirsiniz. Sosyal medya dışında e-posta ve MMS olarak da gönderme seçenekleri bulunuyor.

Buraya kadar yazdıklarım oldukça yararlı ve olması gereken özelliklerdi. Uygulama içerisinde bunlara ekstra olarak daha fazlası bulunuyor. Bunlar; askerler arasında en çok dönen muhabbetler, komik sinema replikleri, askerlik hakkında bilgiler, rütbeler, askerde lazım olacak malzemeler, askerlik tavsiyeleri, abdest ve namaz bilgileri gibi bir çok şey bulunuyor.

Tertip 2 şafak sayar uygulaması askerliğin bitimine kaç gün kaldığını söylerken bunun için para almıyor. Yani tamamen Türkçe dil desteğine sahip olmanın yanı sıra tümüyle bedava bir lisansa sahip. Boyutu ise 4.2 MB.

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: