En İyi Kalıp Tasarım Programı (2023) Türkçe İndir PC

1982 yılında pazarda yerini alan ilk PC tabanlı CAM sistemlerinden biri olan EZ-CAM, günümüze kadar yenilikçi, verimli ve uygun fiyatlı imalat çözümleri sunmaya devam ediyor.

Basit ve kullanımı kolay 2 eksenli frezeleme ve döndürme den tam 3 ve 4 eksenli frezeleme, Mill/Turn, 5 eksenli Tel EDM ve ark G-kodu Optimizasyonuna kadar.

EZ-CAM V2020’de tanıttığımız ALIBRE CAD Add-In’in çok olumlu karşılığından dolayı, EZ-CAM’ın CAD bağlantısını dünya lideri CAD sistemi SOLIDWORKS için benzer bir doğrudan Add-In oluşturarak daha da genişlettik.

“Contour”, “Pocket” ve “Face” sihirbazları tarafından oluşturulan iş adımları şimdi aynı sihirbaz diyalogları kullanılarak düzenlenebilir.

Tabii ki, tüm parametreler ve ayarlar her zaman “Gelişmiş” düğmesi aracılığıyla erişilebilir. Yeni “Select Tool” seçeneği EZCAM’ın araç kütüphanesine erişim sağlar, böylece EZCAM’ın çeşitli araç yolu kombinasyonlarının kullanımı kolaylaşır.

EZCAM, ürünlerin oluşturulması, görüntülenmesi ve güncellenmesi için birden çok işlevi destekleyen klasik bir takım aracıyla, karmaşıklık derecesi farklı olan CAD-CAM imalat projelerinde çalışın. Gelişmiş makine kodu özelleştirmesi mümkündür.

EZCAM’ın grafik sistemi, uyarlanmış OpenGL desteğiyle tamamen yeniden düzenlenmiştir ve kullanım kolaylığını arttırır ve mevcut Windows 7 ortamına mükemmel bir entegrasyon sağlar. EZ-CAM, 20 yıl önce pazarın ilk PC tabanlı CAM sistemlerinden biriydi.

Windows bilgisayarlar için ücretsiz en iyi kalıp tasarım programlarından birini paylaşıyoruz.

Yapısında bulunan kalıp sihirbazı sayesinde tüm işlemleri tek bir ayar penceresi üzerinde yapmanıza imkan tanıyan EZ-MILL Pro yazılımı ile kalıp tasarımlarınızı yapabilirsiniz.

Kalıp Tasarım Programı Nedir Ne İşe Yarar?

Oldukça güçlü bir CAD-CAM paketi olan program ile 3 eksen işleme yeteneğinin yanında 4 eksen indeksleme ve simültane işleme gibi özellikler sayesinde kalıp işlerinizde hızlı bir çalışma imkanı yakalayabilirsiniz. EZ-MILL Pro ile birlikte parametrik katı modelleme ve yüzey, katı dönüşümü sağlayan araçları da barındıran ek bir CAD modülünü de bulabilir ve bu sayede gelişmiş katı, yüzey komutları ile birlikte eksiksiz data transferi ve kalıplarınızı oluşturmak için ihtiyaç duyduğunuz profesyonel modelleme ve tasarım imkanı da bulmuş olursunuz.
Tasarımlarınızı güvenli ve verimli bir şekilde tezgahınızda işlemenize olanak sağlayan yazılım ile ayrıca kaba ve finiş işleme metotları, kalan talaş bulma özelliği ve kesme simülasyonu kullanarak hatasız bir üretim gerçekleştirebilirsiniz.
Combine Regions

Kalıp Tasarım Programı Ücretsiz Nasıl İndirilir?

indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :65 MB
  • Dil :Türkçe / EN

Bilgisayarda Kalıp Tasarım Programı Nasıl Çalışır Nasıl Kullanılır Neler Yapılabilir?


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: