Çelik Konstrüksiyon Tasarım ve Analiz Programı Türkçe İndir

maxresdefault.jpg (1920×1080)

Çelik Kontrüksiyon yapılar için geliştirilmiş olan STEEL yazılımı ile tek veya çok katlı, düzenli veya düzensiz geometride tasarlanmış olan çelik yapıların analizini, tasarımını ve kontrollerini güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

3 Boyutlu modelleme yeteneğine sahip olan Steel ayrıca Türkiye Deprem Yönetmeliği ve Türk Standartları’ na uyumlu bir şekilde hesaplama işlemlerini yaparak güvenilir sonuçları kullanıcılarına sunmaktadır. Steel yazılımı ile yüksek kaliteli ve interaktif etkileşime sahip arayüzü sayesinde hızlı bir şekilde yapı modellemesi yapabilir, zengin içerikli parametre desteği ile kolay veri girişleri oluşturabilir, statik ve dinamik analizlerini gerçekleştirebilir, DBYBHY-2007 ile TS-648′ e göre çelik eleman tasarımlarını yapabilirsiniz.
Ayrıca yazılım içerisinde bulunan SteelCAD-CONNECT bağlantı aracı sayesinde her türlü çelik çerçeve tasarımı, sonlu eleman analizlerini ve çizimlerini yapabilir, SteelPLOT ile yüksek kaliteli 2 veya 3 boyutlu yapı görünüş çizimlerini çizebilir, IntelliCAD modülü sayesinde ise mevcut çizimlerinizi kolay bir şekilde düzenleyebilir ya da bağımsız olarak çizimler yapabilirsiniz. Yazılım ile yapmış olduğunuz analiz sonuçlarını ise ayrıntılı bir şekilde görüntüleyerek RTF, DOc, TXT ve ASCII biçiminde çıktılar alabilirsiniz.
Deneme sürümünü indirmek için tıklayınız:
indir
Öğrenciler ve akademisyenler için ücretsiz sürümünü indirmek için tıklayınız:
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :50 MB
  • Dil :TR / EN

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: