Sac ve Katı Modelleme Cad Programı İndir Metal imalat sektörü için

Metal imalat sektöründe faaliyet gösteren üreticiler için geliştirilmiş olan Alibre Design CAD yazılımı sayesinde katı modelleme, sac modelleme ve teknik resim görüntülerini kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay ve modern tasarımı ile dikkat çeken yazılım ile 3 boyutlu Cad çizimleri, FEA, Render ve Döküman Yönetimi gibi işlemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Alibre Design CAD içerisinde katı model tasarımında ihtiyaç duyduğunuz bütün araç setlerini bulabilirsiniz. Yazılım ile üretim öncesi parça tasarımı, montaj tasarımları, 2 boyutlu çizim, 3 boyutlu çizim gibi işlemleri yapabilir, çizimleriniz üzerinde radyus değişiklikleri, yüzey yüksekliği değiştirme, yükselti kaydırma gibi düzenlemeleri de kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
Ayrıca yazılımda bulunan teknik resim modülünde bulunan görünüm oluşturma sihirbazı ile 3 boyutlu modelden, montajdan ya da metal levha tasarımından oluşturma istediğiniz görünümleri seçebilir ve bu görünümleri basit bir şekilde oluşturabilirsiniz. Alibre Design CAD yazılımını 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
indir
Alternatif indirme linkleri:
indir
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :115 MB
  • Dil :İngilizce

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: