Ana Sayfa Grafik Katı Modelleme Parçaları Tasarlama Cad-Cam Programı Ücretsiz İndir Demo

Katı Modelleme Parçaları Tasarlama Cad-Cam Programı Ücretsiz İndir Demo

Screen-Shot-2013-03-06-At-9-51-36-Am.png (894×507)

Dünyada en çok tercih edilen ve CNC programcıları arasında popüler olarak kullanılan Mastercam yazılımı son derece kaliteli çözümler sunan bir CAD-CAM çözüm paketidir.

Kolay kullanılabilir ve kişiselleştirilebilir arayüzü ve NC programcıları için geliştirilmiş katı modelleme araçları ile ileri jenerasyon bir Cad Cam programıdır. Program ile katı modelleme parçalarınızı tasarlayabilir, birleşmiş katıları, yüzeyleri ve tel kafesleri kullanarak parça, kalıp ve elemanları daha hızlı bir şekilde modelleyebilir, güçlü CAM fonksiyonu sayesinde katı işleme fonksiyonlarından faydalanabilir ve imalat için kullanabileceğiniz katı modellerini kullanabilirsiniz.
MasterCam kullanıcılarına verimliliği arttırılmış katı modeller kazandırmasının yanı sıra benzer modelleme teknikleri kullanarak hızlı katı kontsrüksiyon elde etmenizi de sağlamaktadır. Yapısında bulunan revolve, extrude, yumuşak kesitli oluşturma ve süpürme komutları ile katı ve yüzeyler arasında eklemeler yapabilir, ortak hacim hesaplaması işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Kısacası doğru bir iş yapmak istiyor ve yapacağınız işler için doğru takımları seçmenin yanında iş verimliliğinizi en yüksek kaliteye taşımak istiyorsanız MasterCam yazılımını mutlaka denemelisiniz.
Indir
Alternatif indirme linkleri:
Indir
Indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :651 MB

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz