Mimari ve Mühendislik Çizim Programı İndir – Yapı ve inşaat sektörü ile uğraşan mimar ve mühendisler için

Autodesk Revit 2015 yazılımı ile MEP mühendisliği ve yapı mühendisliği için tüm araçları kullanarak yapı tasarımlarınızı başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Revit-Architecture_1

Yapı ve inşaat sektörü ile uğraşan mimar ve mühendisler için geliştirilmiş olan Autodesk Revit yazılımı ile MEP mühendisliği ve yapı mühendisliği için tüm araçları kullanarak yapı tasarımlarınızı başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Kullanmak istediğiniz ihtiyaçlarınıza göre disiplin işlevselliklerini kişiselleştirebilmenize de olanak sağlayan yazılımda bulunan içerik kütüphanesi sayesinde tek bir uygulama içerisinden bütün araçlara erişebilir ve endüstriye yönelik birden çok disiplinli iş akışını kolay bir şekilde iyileştirebilirsiniz. Autodesk Revit yazılımı ile yapı bilgi modellemesi yapabilir, yüksek kaliteli ve enerji açısından daha verimli olabilecek binaları tasarlayabilirsiniz.
Ayrıca yazılımda bulunan çift yönlü birleşebilirlik özelliği ile projenizin herhangi bir yerinde tasarım değişikliği yapabilir, tüm projede yaptığınız değişikliği otomatik olarak güncelleyebilir, parametrik bileşenler ile daha detaylı ve doğru biçimde çalışarak gerçek bina tasarımlarını kullanarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunun yanında ofis standartlarına daha iyi uyum sağlayan detay kütüphaneleri oluşturabilir, düzenleyebilir, paylaşabilir ve yazılımda bulunan kapsamlı kütüphane sayesinde daha doğru projeler ortaya çıkarabilirsiniz.
Tıkladıktan sonra biraz bekleyiniz ve ardından açılan pencerede “External Mirror” yazan linke tıklayınız;
indir
 Alternatif indirme linki:
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :2.6 GB

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: