Komik espirili resimler yapma programı 2018 şaka laf sokan fotoğraflar hazırlamak için

Selam arkadaşlar, 2 günlük bir hafta sonu tatilinin ardından yine sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu sebepten dolayı bugün sizlere her zaman kullanabileceğiniz ve arkadaşlara şaka yapmak, facebooktan paylaşarak eğlenmek, sinir olduğunuz kişilere laf sokmak, gıcık etmek gibi çeşitli amaçlarla kullanabileceğiniz harika bir websitesinden söz edeceğim. Sitenin adı Caps Yap. Adresi ise http://www.incicaps.com/yap/

İşte söz konusu bu harika sitenin becerileri, bu siteyle ne yapabileceğiniz, özellikleri ve nasıl çalıştığı ile ilgili detaylar.

Caps Yap Türkçe karakterlerle eğlenceli resimler hazırlayabileceğiniz bir internet sitesi.  Bu internet sitesi çeşitli siyasi liderlerin, ünlülerin, futbolcuların ve popüler olmuş bazı karakterlerin resimlerini alarak farklı arka plan eklemenize imkan sağlıyor. Ayrıca seçtiğiniz tüm bu resimlere çeşitli arka planlar ekleyebilir, istediğiniz yazıyı yazabilirsiniz.

The Cropper

5 satırlık yazı yazma imkanı veren The Cropped’a eklemek istediğiniz kişilerin resimlerini ve sevdiğini mekanların arka planlarını ekleme izniniz de var. Henüz deneme aşamasında olan bu internet sitesinden yüzlerce resim oluşturulmuş bile. Oluşturulan bu resimlerden editörler tarafından beğenilenleri ana sayfada gösteriliyor. Yeni, popüler ve karışık şekilde oluşturulan resimlere göz atabilirsiniz. Hiç bir üyelik gerektirmeyen bu servise oluşturduğunuz resmi arkadaşlarınızla paylaşmak oldukça kolay. Yalnız resmin üzerinde oluşturduğunu sitenin yani The Cropped’ın adı yer alıyor. Yaptığınız resmi direkt indirebilir, Twitter’da paylaşabilir, Facebook’ta paylaşabilir veya yeni resim oluşturabilirsiniz.

Eğlenceli bir platformun ekipleri tarafından hazırlanan bu güzel siteden oldukça hoş görseller oluşturulacak gibi. Sizler için seçtiğimiz bir Cropper’ı aşağıda görebilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: