İçeriğe geç

LFS Live For Speed (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

  • Yarış
LFS Live For Speed (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için LFS Live For Speed indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Ciddi bir yarış simülasyonu Live for Speed’dir. Atari modu yok, direksiyon yardımı yok; araba kullanabilecek tek kişi sizsiniz.
Her tekerlekte, otomobilin hareketini etkileyen kuvvetler ayrı ayrı yeniden oluşturulur. Klavyeyi ve/veya fareyi kullanabilmenize rağmen, çok daha fazla doğruluk sağladığı için bir direksiyon simidi kullanmanızı öneririz. Önceden yapılmış efektler kullanılmadan, direksiyon simidine iletilen kuvvet geri beslemesi, doğrudan kuvvetlerden belirlenir. Bu, lastiklerinizin yolla temas ettiği noktada neler olduğunu hissetmenizi sağlar ve fazla ileri gitmeden sınıra yaklaşmanızı sağlar!

Bir viraja yüksek hızda yaklaşırken erken fren yapmazsanız, kendinizi istenmeyen bir durumda bulursunuz. Herhangi bir viraj serisi, tekrar tekrar farklı rotalar denenerek gezilmelidir. Sürekli keşfedilecek daha çok şey var.

AI sürücülerine, saate veya her ikisine karşı rekabet etme seçeneğiniz var. Ancak, birçok insan için gerçek insanlara karşı çok oyunculu çevrimiçi yarış, gerçek eğlencenin olduğu yerdir. LFS yardımıyla bunu oldukça kolay bir şekilde başarabilirsiniz. “Ana Bilgisayar Listesi”ne tıklayarak ilgi çekici görünen bir sunucu seçin ve hemen katılın. Çoğu ev sahibi birkaç turluk kısa yarışlar düzenlediğinden, genellikle yeniden başlatma için çok fazla bekleme olmaz. Herkese açık ev sahiplerinin çoğu, yarış ortasında katılmanıza izin verir. Sadece yarışa önünüzde başlayanlara dikkat edin ve onların yolundan çekilin! Daha rekabetçi bir şey istiyorsanız, bir dizi çevrimiçi yarış ligine de katılabilirsiniz.

Gerçek yarışın heyecanını ve eğlencesini çoğaltmak için profesyonel bir simülatörün çok güçlü bir fizik simülasyonuna ihtiyacı olduğu açıktır. Bu, yarıştaki tüm önemli unsurları dahil ederek gerçekleştirilir. Live for Speed ​​her zaman geliştirilmektedir. S3, tasavvur ettiğimiz nihai ürüne doğru üçüncü aşamadır ve şimdiden gerçek yarışları oldukça iyi bir şekilde simüle etmektedir. Kapsamlı konfigürasyon seçenekleri, yakıt tüketimi, lastik aşınması, kaza hasarı, çeşitli yüzey türleri, büyüleyici yarış durumları, çeşitli araba sınıfları vb. dahil olmak üzere çok sayıda konu ele alınmaktadır. Tüm bunlarla, pistlerin düzenini incelemek için pratik yapabilir ve zaman harcayabilirsiniz. çok sayıda kaynak mevcuttur. Aracınızın tur başına yakıt tüketimini ve herhangi bir pistteki lastiklerinizin davranışını, ayrıca kendi sürüş tarzınızı ve araç kurulumunuzu araştırarak pit stoplarınıza hazırlanmayı unutmayın.

İndirme butonuna tıklayarak Live for Speed’i indirebilirsiniz. Yazılımın demo işlevinin bir parçası olarak ilk başta üç otomobil ve bir pist ortamına erişilebilir olacak. Ek malzemeye erişmek için bir lisans yükseltmesi satın almanız gerekir.

Mağaza sayfalarımızdan S1, S2 ve S3 lisanslarının yanı sıra diğer ürünleri de satın alabilirsiniz.

LFS Live For Speed (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

LFS Live For Speed Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

Oyunu İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir