Mafia 2 Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

mafia-2-33.jpg (700×393)

2K Games tarafından üretilen ve milyonlarca hayranı bulunan muhteşem bir yapıt. Sert oyun arayanlar için doğru adres olan Mafia 2 sizlerle.

1945 – 1957 tarihleri arasında Amerika’ da bir mafya ailesi bünyesinde bulunduğunuz, aile için yükselmeye çalıştığınız harika bir oyun olan Mafia 2, görevler üzerinden ilerleyen ve sizi bağımlısı yapabilecek bir kurguya sahip. Oyundaki ilk önemli amacımız, ailemiz için 2 bin dolar bulabilmek.
TPS bakış açısına sahip oyunumuzda, Gears of War’ dan tanıdık gelen siper sistemi kullanılıyor. Böylelikle gelen saldırılara göre kendimizi sağlama alabiliyoruz. Ateşli silahlarımız dışında, yakın dövüş tekniklerimizi de kullanabiliyoruz. Dövüş pozisyonundayken hafif ve ağır saldırı çeşitlerimiz var. Evimizin yanında bir de garajımız var. Sahip olduğumuz araçları garajımızda saklayabiliyoruz.
Oyunda bir de rüşvet sistemi mevcut. Bütün her yeri yakıp yıktıktan sonra rüşvet vererek oradan hızla uzaklaşabilirsiniz. Ayrıca görevlerimizi yerine getirmek için fazlaca yol, araba, barınmanız için evler, gezmemiz için güzel manzaralar, yememiz, içmemiz için de lokantalar mevcut oyunumuzda.
Mafia 2 oyununda  karakter modellemeleri, özellikle de ana karakterlerin yüz modellemeleri başarılı. Grafikler ise oldukça ayrıntılı yapılmış. Örneğin çevreye ateş açtığınızda ve zarar verdiğinizde etrafınız gerçekten dağılıyor ve detaylı parçalanma efektleri sunuluyor.
İndireceğiniz bu oyun alanında gerçekten başarılı ve milyonları peşinden koşturan bir oyun. Oynamaya başladıktan sonra uzun bir süre başından kalkamayabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler.
mafia-2-11.jpg (700×393)
indir
 Alternatif indirme linki:
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :941 MB

Mafia 1 Demo İndir

Boyut: 230.4 MB

Lisans: Demo

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: