The Hulk Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

the_incredible_hulk_free_screensaver-129837-1.jpeg (400×300)

The Hulk beyaz perdede ki başarısının ardından oyun dünyasına kazandırılan yapımlar listesine eklenen, VU Games tarafından kullanıcıların beğenisini sunulmuş bir aksiyon oyunudur.

Film senaryosuna sadık kalınarak hazırlanmış bir oyun olan The Hulk, çizgi roman altyapılı olmasının yanında, birçok sahnenin aynısının filmde de yer aldığını görebilirsiniz. Bu tabi ki filmi sevenler için büyük bir artı.
Oyunun bölümlerini geçerken kimin de Hulk olarak görev alıyorsunuz kimin de ise Bruce karakteri olarak yani Hulk’ un normal insan hali ile görev alıyorsunuz. Özellikle Hulk ile geçeceğiniz bölümlerde Hulk’ un gücüne inanamayacaksınız. Etrafınızda bulunan her cismi kırabilecek bir güce sahip olan karakterimiz bu kırdıklarımızı silah olarak da kullanmanıza imkan sağlıyor.
Hulk, yumruk atma, ellerini bir birine vurup ses dalgası oluşturma ve tüm gücüyle yere vurup ufak çapta depremler oluşturma gibi güçlere sahip. Bunun dışında, özel iyileşme yeteneği de var. Tüm bu yeteneklerin, ne kadar etkili olacağı ise, Hulk’ın sinir seviyesine bağlı. Oyunda genel olarak ordu, manyak bilim adamlarından oluşan Enclave organizasyonu ve Gama mutasyonuna uğramış, kötü karakterlerle uğraşıyoruz. Bu kötü karakterlerin içerisinde, çizgi romanda Bruce’ un başını çok ağrıtan Teğmen Glen Talbott’da var. Ancak bu kötü karakterler içerisinde en korkulacak olanı, Emil Blonsky ya da bilinen adıyla, Abomination. Hırslı bir özel tim mensubu olan Blonsky oyun boyunca çeşitli şekillerde bize saldırıp duruyor. Robot zırh ve tanklar yetmeyince bir de gidip kendisi de mutasyona uğruyor.
Eğer bu yeşil devin hayranı iseniz sizi başından kalkamayacağınız bir oyun bekliyor. Neredeyse sınırsız bir güce sahip karaktere sahip olmanın ayrıcalıklarını bu oyunda tadabilirsiniz. İyi eğlenceler.
The-Incredible-Hulk-Free-Setup-Download1.jpg (640×360)
the incredible hulk rip games canvas free download game full for fre 1
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :166.4 MB

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: