Microsoft Excel (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Microsoft Excel (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Microsoft Excel indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Word ve Excel, tüketiciler tarafından Microsoft Office paketinde tartışmasız en çok kullanılan iki programdır. İkincisi, tartışmasız, hem evde hem de işte dünyadaki en popüler elektronik tablo programıdır, eğer birincisi mükemmel bir editör ve kelime işlemci ise.

Bilgisayarınızda yüklü Microsoft Excel ile çeşitli sayfalar, tablolar ve farklı türde sayısal ve alfabetik verilerle uğraşabilir, ayrıca grafikler ve girdi formülleri oluşturabilirsiniz. Bu, her türlü finansal, istatistiksel veya teknik görev için inanılmaz derecede faydalıdır. Basit grafik kullanıcı arabirimleriyle kısa formlar veya uygulamalar oluşturmak isteyen herkes, Visual Basic for Applications ile etkileşimi nedeniyle bunun çok yararlı olduğunu görecektir. Ek olarak, sıralama ve filtreleme özellikleri nedeniyle çeşitli verileri aramak ve karşılaştırmak için idealdir.

Sizin için veri dizilerini görüntülemenin en iyi yolunu seçin.

Tüm bunlarla birlikte, zaman içinde VisiCalc veya Lotus 1-2-3 gibi benzer bir tasarıma sahip önceki programların yerini alarak bir standart haline geldiği mantıklı görünüyor. Bu nedenle, Excel, Windows çalıştıran herhangi bir makinede bulutta yüklü veya kullanılabilir olmalıdır. Veya en azından Microsoft’un çözümü bir seçenek değilse, LibreOffice veya OpenOffice’ten Calc gibi diğer ofis paketlerinden birinin yerine geçen bir ürün.

Temel özellikler

Microsoft Office için yerel elektronik tablo düzenleyicisi.

Kendi özelleştirilmiş elektronik tablolarınızı oluşturun veya veritabanlarından veya diğer dosyalardan bilgileri içe aktarın.

Sayısal ve alfabetik veriler içeren tablolar ekleyin ve ardından bu değerleri formüller ve matematiksel denklemler kullanarak değerlendirin.

Tablo değerleri çeşitli kriterler kullanılarak filtrelenebilir ve belirli bir sıraya göre sıralanabilir.

Hücrelerin değerlerini göstermek için pasta grafikler, sütun grafikler, çubuk grafikler, dağılım grafikleri, alan grafikleri ve çizgi grafikler dahil olmak üzere her türden grafik oluşturun.

Sık yaptığınız eylemleri otomatikleştirmek için makrolar oluşturun.

Aynı dosyayı aynı anda düzenleyen birkaç kullanıcıyla birlikte çalışın.

OneDrive senkronizasyonu sayesinde elektronik tablolara herhangi bir cihazdan erişilebilir.

.xls,.xml ve.csv uyumlu olduğu biçimlerden sadece birkaçıdır.

Önceki sürümlere kıyasla Excel 365’in hangi özellikleri yeni?

Office 2019 paketinin bir parçası olan Excel sürümünün yerini bu sürüm aldı. Bu sürüm için aşağıdaki yeni özellikleri sıralayabiliriz: 

Ek bağlantılı veri türlerinin eklenmesi, kullanıcıların yüzlerce farklı temadaki verileri görüntüleyerek Excel’deki hedeflerine daha kolay ulaşmasını sağlar.

erişilebilir içerik oluşturmak için gereken tüm programlara erişim sağlayan yepyeni bir Erişilebilirlik şeridi içerir.

Koşullu biçimlendirme için iletişim kutuları iyileştirildi.

Power Query’de, çok sayıda bağlantılı bileşenin tek bir sütunda yüklenmesini sağlayan özel bir veri türü oluşturulabilir.

E-tablolar aynı anda sunulabilir.

Formüllerde kullanım için kullanıcı değişkenler oluşturabilir.

Sayfa Görünümünde, bir Excel belgesi başkalarıyla paylaşılırken filtrelenebilir ve sıralanabilir. Bu, diğer kullanıcıların sıralama ve filtreleme işlemlerinin etkilenmesini engeller.

Yerleşik yanıt kutusu aracılığıyla, doğrudan e-tabloda bir diyalog kurabilir ve @mentions kullanarak iş arkadaşlarınızı bilgilendirebilirsiniz.

Microsoft Excel (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Microsoft Excel Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Deneme (Önizleme sürümü ücretsizdir)
  • Yayımcı: Microsoft
  • Boyut: 7.1 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Versiyon: 22.12.2016
  • Sistem: Windows  

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Not: Microsoft Excel 2023 yılında ayrı bir yazılım olarak indirilemiyor. Onun yerine Office 365 paketi içerisinde yer alıyor ve tüm yazılım paketini indirmek zorunda kalıyorsunuz ki oldukça pahalı bir pakettir.

Bu nedenle Microsoft Excel programının ayrı olarak indirip önizleme sürümünü sınırsız bir şekilde deneyebileceğiniz 2016 sürümünü paylaşıyoruz.

Buraya Dikkat: Bu ürün Microsoft Office 2016 Önizleme versiyonudur ve 180 günlük süre ile ücretsiz olarak kullanılabilir. Daha sonrası için lisans satın almanız gerekmektedir. Önizleme versiyonu için kayıt anahtarı: NKGG6-WBPCC-HXWMY-6DQGJ-CPQVG


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: