İçeriğe geç

Minecraft (2023) İndir PC İçin Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

 • Zeka
Minecraft (2023) İndir PC İçin Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Minecraft indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Minecraft, blok oluşturma, aksiyon ve maceraları harmanlayan bir sandbox oyunudur. Farklı dünyaları keşfedebilir, kendinizinkini yaratabilir ve çeşitli tehditlerle savaşabilirsiniz.
Son hafızanın en tuhaf oyunlarından biri aynı zamanda en popüler olanlardan biri. Kendi dünyalarını yaratmak isteyen milyonlarca oyuncu arasında dünya çapında bir çılgınlığı ateşleyen çok türlü bir sandbox oyunu olan Minecraft’tan bahsediyoruz.

Bir yaşam biçimi olarak: üretmek

Android, iOS, Mac veya Linux gibi Windows dışındaki işletim sistemlerinde de kullanılabilen bu oyunda grafikler muazzam piksel boyutlarıyla dikkat çekiyor. Hem bu hem de LEGO tarzı yapı bileşenlerinin yardımıyla kendi gerçekliğimizi yaratabiliriz.

Sınırsız bir yaratıcılık oyunu.

Bu oyunun en iyi yönlerinden biri, oyuncunun kendi evrenini tasarlamasına izin vermesidir. Bunu yapmak için, oluşturulabilecek birçok yapı taşını ve malzemeyi kullanmaları gerekir. Şehirler, kaleler, kaleler, imkansız yapılar – kendi dünyanızda hayal edebileceğiniz her şeyi yaratabilirsiniz.

Temel özellikler

 • Bu oyun, ikincisinin sonucunu değiştirmenize izin veren bir dizi seçenek sunar:
 • Yalnızca fizik yasalarıyla sınırlandırılmış yapı taşlarını kullanarak kendi sanal ortamınızı yaratın.
 • Kendinizi kendi zırhınız ve silahınızla gece canavarlarından koruyun.
 • Aksiyon, macera, platform ve bina türlerinin hepsi bu bağımsız oyunda mevcut.
 • “Sandbox” editörünü tamamlayın: LEGO benzeri küplerle kendi dünyanızı kurun.
 • Yapılar, dağlar, ormanlar vb.
 • işbirlikçi modu içerir.
 • Farklı zorluk seviyelerine sahip beş oyun modu vardır: Hardcore, Yaratıcı, Hayatta Kalma, Macera ve İzleyici.

Tercih ettiğiniz oyun stilini seçin.

Oyunun nasıl ilerlediğini ve her durumda hangi eylemlerin yapılması gerektiğini etkileyecek çeşitli zorluk seviyeleri arasından seçim yapabilirsiniz. Başka bir deyişle, aksiyon dolu bir atmosferde oynamayı veya tek hedefinizin keşfetmek ve inşa etmek olduğu çok daha sakin bir ortamda oynamayı seçebilirsiniz.

Hayatta kalmak için, hayatta kalmanızı sağlamak için gerekli araçları edinmelisiniz. Biraz yemek yiyin ve sağlığınıza dikkat edin.

Oluşturun: inşa edin ve araştırın. Hayatta kalmak için endişelenmenize gerek yok.

Hardcore: Hayatta kalma modunda istediğiniz sıklıkta ölebilir ve dirilebilirsiniz. Burada değil. Hayatına iyi bak çünkü sadece bir tane var.

Garip bir mod olan izleyici, uçarken çevreleri onlarla etkileşime girmeden keşfetmenize izin verir. Ayrıca yaratıkların ve diğer oyuncuların bakış açılarından da keşfedilebilirler.

İnternet versiyonunu önemsemeyen kişiler için oyun seçeneğine macera deniyor. Tehditlerle yüzleşmeli, keşfetmeli ve başka önlemler almalısınız, ancak blokları kırmak için yalnızca uygun araçları kullanmak gibi bazı kısıtlamalar vardır.

Oyunu kendin yap

Bu oyunu kişiselleştirme yeteneği, müşterilerin bayıldığı bir başka harika özellik. Görünümler ve modlar, karakterinizi ve oyunun kendisini değiştirmenize izin verir, bu da onu kişisel düzeyde çok daha çekici hale getirir.

Tüm zamanların en popüler bağımsız oyunu olmasının nedeni, Microsoft’un onu yaratan firma olan Mojang’ı sadece 2 milyon dolara satın alması ve şu anda Redmond ekibi tarafından desteklenmesidir. Bu yüzden bugün Minecraft’ı ücretsiz olarak indirmek eskisinden daha da zor. En azından bu demoyu indirebilirsiniz.

Minecraft (2023) İndir PC İçin Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Minecraft Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

 • Lisans: Demo
 • Yayımcı: Mojang Synergies AB
 • Boyut: 2.5 MB
 • Arayüz: İngilizce
 • Sistem: Windows
 • Virüs Tarama0 / 17

Oyunu İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir