Microsoft Office Word Viewer 2018 Türkçe İndir

Ücretsiz Microsoft Word belgesi görüntüleyici

Microsoft Office Word Viewer, Microsoft Office uygulamasını tamamen kurmak zorunda kalmadan herhangi bir Microsoft Word belgesini hızlıca görüntülemenizi veya yazdırmanızı sağlayan kullanışlı bir araç.

Basit bir kurulum işleminden sonra Microsoft Office Word Viewer uygulamasını çalıştırdığınızda, karşınıza bir Open File (Dosya Aç) iletişim penceresi çıkıyor. Unutmayın: Microsoft Office Word Viewer’da oluşturma, görüntüleme veya yazdırma işlemlerini herhangi bir belgede yapamıyorsunuz. İstediğiniz dosyayı seçin (görüntüleyici, bir dönüştürücü aracılığıyla DOCX dosyalarını, aynı zamanda daha eski DOC belgelerini ve diğer biçimleri destekliyor).

Belgenizi açtıktan sonra, Microsoft Office Word Viewer uygulamasının orijinal Microsoft Word’de olduğu gibi görüntülendiğini göreceksiniz; tek fark düzenleme araçlarının olmaması. Bu da, belge üzerinde izlenmişse, düzenleme notlarını ve değişiklikleri görebileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca, diğer ayrıntılarla birlikte istatistikleri ve yazar bilgilerini görüntüleyen dosya özellikleri penceresine erişebilirsiniz.

Microsoft Office Word Viewer ile herhangi bir belgeyi dışa aktarmanız veya kaydetmeniz mümkün olmasa da, metnin bir kopyasını elde etmek için iki seçeneğiniz var. Belgeyi yazdırabilirsiniz (bu Word’ün tam sürümünden yazdırmak kadar iyi çalışır), aynı zamanda metni kopyalayarak başka bir uygulamaya yapıştırabilirsiniz.

Bütünüyle değerlendirildiğinde, Microsoft Office Word Viewer 2007, Microsoft Word belgelerini görüntülemek için küçük ve faydalı ücretsiz bir uygulama. Düzenleme işlevlerine sahip olmasa da, belgeleri Microsoft Word’ün herhangi bir sürümünden kolayca okumanızı sağlıyor.

Artıları

  • Word belgelerini tamamen ve ücretsiz olarak görüntüleyin
  • DOCX belgelerini destekler (dönüştürücü aracılığıyla)
  • Düzenleme değişikliklerini, açıklamaları ve dosya özelliklerini görüntüleyin
  • Metin yazdırın veya kopyalayın

Eksileri

  • Dışa aktarma özelliği yok
  • DOCX belgesini ek indirme yapmadan açamıyor

Microsoft Office Word Viewer İndir

Boyut: 24.5 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: