Microsoft Security Essentials Türkçe Son Sürüm İndir (2019)

Microsoft Security Essentials programı virüsleri tespit ediyor ve casus yazılımları siliyor.

Microsoft Security Essentials Microsoft'un antivirüs programı

Bilgisayar yazılımları geliştirme alanında Microsoft dünyaca ünlü bir şirkettir. Ayrıca yazılımlarının kullanıcı arayüzünü güzel bir şekilde dizayn etmek için tasarım araçlarına da büyük önem vermektedir. Microsoft Security Essentials tüm zararlı yazılımlara karşı koruma güvenlik sağlayan harika bir yazılımdır. Aslında Windows bilgisayarlar için bir antivirüs programı olarak dizayn edilmiştir. Fakat Microsoft Security Essentials programını yükleyecekseniz, öncelikle bilgisayarınızda mevcut olan diğer antivirüs programını kaldırmanız gerekir. Çünkü aynı anda iki antivirüs programı yüklemek çakışmalara ve hatalara neden olur.

Programın arayüzü tıpkı diğer antivirüs programları gibi basit ve sezgiseldir.  Zararlı içerikleri tespit etmek ve silmek için tarama modunda çalışır. Toplam 3 farklı çalışma modu bulunmaktadır.

Birincisi hızlı tarama modudur ve bu modda çalışırken sistemin önemli parçalarını hızlı bir şekilde tarar.

İkincisi özel taramadır ve bu modda çalışırken sizin seçtiğiniz özel yerleri tarar.

Üçüncüsü tam (kapsamlı) taramadır ve sistemin her yerini eksiksiz olarak derinlemesine tarar. Tıpkı bir antivirüs programının bütün bilgisayarı taraması gibi düşünebilirsiniz.

Bu üç tarama modundan hangisini seçip tarama yaptırırsanız yaptırın, sonuçta bulunan virüslerin türünü ve sayısını gösterir ve hepsini siler.

Microsoft Security Essentials programı hem 32-bit Windows işletim sistemlerinde hem de 64-bit Windows işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır.

Microsoft Security Essentials Ayarlar Ekranı
  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Microsoft
  • Boyut: 11.7 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Güncelleme: 01.12.2016
  • Sistem: Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / XP

32 bit indir (10.7 MB):

indir

Alternatif indirme linki:

indir

64 bit indir (13 MB):

indir

Alternatif indirme linki:

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: