Moto GP 2 Motor Yarışı Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

motogp-2-3.jpg (700×525)

İlk oyun üzerinde fazla bir değişiklik yapmadan serinin ikinci oyununu sunan THQ, Moto GP 2 ile sizi tekrar muhteşem bir motor yarışına davet ediyor.

Çok fazla değişiklik olmaması sebebi ile serinin yeni bir oyunu yerine ilk oyun için bir eklenti paketi hissi veren Moto GP 2, aslında ilk oyunun başarısı ile 2. oyunda da bir nevi bu başarıyı devam ettirmiş oluyor. Oyunda tek kişilik, şampiyona, alıştırma ve stunt modu gibi modlar var. Ayrıca daha önce açılan pistlerde zamana karşı pratik de yapabiliyorsunuz. Tek kişilik modda oynamak için de, daha önce pilotlardan ve pistlerden bazılarını açmanız gerekmekte. Stunt modu için de aynı şey geçerli. Stunt modunda, sadece 1. olmak yetmezken, aynı zamanda değişik hareketler de yapmak mümkün. Önü kaldırma, patinaj yapma, zıplama, rakipleri düşürme, spin atma gibi hareketlerden puan alabiliyorsunuz. Pist dışına çıkma veya düşme gibi durumlarda da puan kaybediyorsunuz.
Motoru kontrol etmek çok ama çok zor, ama bir kere alıştığınız zaman başından kalkamayacağınız bir sürüş zevki veriyor insana. Moto GP 2 grafik olarak biraz geliştirilmiş.  Oyunda motor çizimleri oldukça geliştirilmiş. Pistler ve çevresi, yağmurlu havalarda piste biriken sular, motorlardan sıçrayan su damlaları, yansımalar oldukça başarılı. Karakterlerin çizimi de mükemmel. Oyunun sesleri de en az grafikleri kadar iyi.
Motor yarışı ya da yarış oyunları sevenlerin yeteneklerini test edebilecekleri oldukça kaliteli ve keyifli bir yapım. Şimdiden iyi eğlenceler.
motogp2pc5
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut : 86.7 MB

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: