Multiplayer Minecraft Türkçe Son Sürüm İndir Çok Oyunculu

minecraft-server-05-700x397.jpg (700×397)

Minecraft Server, bir multiplayer Minecraft oyunu kurmak isteyen herkes için zorunlu bir yazılım. Efsanevi ‘kum havuzu’ oyununu oynamak gruplar halinde çok daha eğlenceli olabilir ve devasa bina ve madenler inşa etmek yardım alarak çok daha fazla kolaylaşabilir!

Kurulum

Tıpkı oyundaki gibi, Minecraft Server yanında talimatlarla birlikte gelmiyor ve yeni başlayanlar için zorlayıcı olabilir. Burada bir eğitici belge bulabilirsiniz. Özünde kurulum dört adımda tamamlanıyor:1. Minecraft Server’ı indirin. 2. Sunucuyu çalıştırın ve ayarlarını yapın. 3. Güvenlik duvarı ayarlarınızı kontrol edin. 4. Minecraft oyun istemcisini açın ve sunucunuza bağlanın. Sunucunuz çalışmaya başladıktan sonra arkadaşlarınız, bilgisayarınızın harici IP adresini kullanarak size katılabilirler. Minecraft bundan sonrasında her zamanki gibi oynanır, tabii artık eskisi kadar yalnız bir tecrübe olmaktan çıkacaktır!

Minecraft Server’ı kurmaya vaktinizi ayırabilirseniz oldukça eğlenceli olabilir. Ancak birçok ticari oyuna kıyasla oldukça karmaşık!

Performans

Minecraft Server’da ne kadar çok oyuncu varsa o kadar çok kaynak tüketecektir – PC’niz çok güçlü değilse bazı gecikmeler yaşayabilir ve bol miktarda fan sesi duyabilirsiniz!

Artıları

  • Arkadaşlarınızla Minecraft keyfi!
  • Esnek kurulum
Eksileri

  • Nispeten karmaşık

Multiplayer Minecraft İndir

Alternatif indirme linki

Boyut: 2 MB

Lisans: Ücretsiz


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: