Müzik Besteleme Programı, Şarkı Bestesi Yapma/Yazma – Easy Music Composer Free

Easy Music Composer Free screenshot 1 - Easy Music Composer Free will help you make your favorite songs without musical knowledge

Kolay ve basit bir şekilde müzik bestelemek için kullanabileceğiniz harika bir araçtır.

Easy Music Composer Free programı sayesinde birkaç tıklama ile şarkılar için beste yapmak mümkün. Program boş bir sayfa açarak kısa  ve küçük müzik parçalarını veya programın sunduğu örnek müzik şablonlarını bir araya getirip üst üste koyarak kendi müziklerinizi besteleme imkanı tanır.

Eğer müzik bestesi yapmak istiyorsanız ama notalardan pek anlamıyorsanız öncelikle programın içinde hazır bulunan örnek parçalardan faydalanmanız daha iyi olacaktır. Program sizlere dinleyebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz 30 adet örnek şarkı sunar. Bunlar sayesinde programın nasıl çalıştığını daha iyi öğrenebilirsiniz.

Programın ana penceresinden notaları direk olarak yazarak yeni bir şarkı oluşturabilir veya düzenleyebilirsiniz. Fakat notaları eklemekten daha fazlasını da yapmak mümkün. Bestenize uygun bir arka plan davul sesi ve bas efekti seçebilirsiniz. Ayrıca Arpeggio  özelliğini kullanarak notaların sıralı bir şekilde arka arkaya çalmasını da sağlayabilirsiniz.

Notaları girdikten sonra artık şarkınızın melodisini ayarlamak için daha fazla zaman harcayabilirsiniz.  Input Notes penceresini kullanarak  tempoyu veya oktavı değiştirebilir ve   her kısmın notalarını düzenleyebilirsiniz. Melodiden bağımsız olarak ses seviyesini, bası ve davul modelini ayarlayabilir ve böylece özel bir parçayı vurgulayabilirsiniz.

Bir şarkıyı tamamlamak için kendi sesinizi kaydedebilir ve besteye dahil edebilirsiniz. Çıktıyı MID dosyası olarak veya bitmap imajı şeklinde kaydedebilirsiniz. 
Easy Music Composer  programı kendi düşüncelerini hayata geçirmek ve kendi şarkılarına sahip olmak isteyen müzik tutkunları  için oldukça faydalı bir program olabilir.

Boyut: 13.1 MB

Lisans: Ücretsiz

OS: Windows Tümü

İndir


Yayımlandı

yazarı: