pc inspector file recovery silinen dosyaları geri getirme programı

PC Inspector File Recovery İndir (Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım)

PC Inspector File Recovery tamamen ücretsiz bir veri kurtarma programıdır.

Bazen bilerek ve isteyerek bazı dosyaları sileriz ama sonradan bu dosyalara ihtiyaç duyarız. Bazen de yanlışlıkla, kazayla ve istemeyerek bazı dosyalar silinir ve bu dosyalar bizim için önem taşımaktadır. Sizin için kritik öneme sahip olan dosyaları kaybettiğiniz ve zor durumda olduğunuz zamanlarda, PC Inspector File Recovery programı yardıma koşuyor ve silinen dosyaları geri getiriyor (yüklüyor). Fakat her zaman için ilk iş olarak bilgisayardaki Geri Dönüşüm Kutusuna (çöp kutusu) bakmanızı tavsiye ederim.

pc inspector file recovery silinen dosyaları geri getirme programı

PC Inspector File Recovery programı sabit diski bölümlere ayırarak veri kurtarma işini daha etkili ve daha basit bir hale getiriyor. Ayrıca silinmiş olan dosyaları saat ve tarih bilgileriyle birlikte kurtarabilirsiniz. Bunlara ek olarak, kurtarılan dosyaları farklı bir dosya formatında kaydettiğini söylemem gerekiyor. Fakat ağ sürücüleri bilgisi de dahil olmak üzere tüm detayları korur.

Bu programı indirmek ve kurmak oldukça basit. Son derece hızlı ve sorunsuz bir şekilde kurulum işlemi tamamlanıyor. Bu tip programları kullanırken konsantre olmanız bile gerekmiyor çünkü hiç zorlanmıyorsunuz. Tek yapmanız gereken kurtarmak istediğiniz belirli dosyayı seçmek ve kurtarma butonuna tıklamaktan ibaret diyebilirim. Geri kalanını PC Inspector File Recovery programı otomatik bir şekilde hallediyor. Her bilgisayar kullanıcısı için mutlaka bilgisayarında bulunması gereken yani bilgisayara format attıktan sonra kurmanız gereken ilk programlar arasında yer alan faydalı bir araçtır.
pc inspector file recovery veri kurtarma yazılımı

PC Inspector File Recovery programının kullanım lisansı ücretsizdir (tümüyle bedava) ve CONVAR Deutschland firması tarafından üretilmiştir. Kurulum dosyasının boyutu 3,3 MB olmakla birlikte, arayüz dili İngilizcedir ve Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / XP işletim sistemleriyle uyumludur.

PC Inspector File Recovery İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Üstteki link 2013 yılından beri tam 5 senedir kesintisiz çalışıyor. Ama eğer olur da bozulursa, eli boş gitmeyin diyerek bizim sunucumuzdan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: