driver easy pro son sürüm sürücü güncelleştirme yazılımı

Driver Easy İndir (Nedir Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar)

Driver Easy otomatik sürücü güncelleme programıdır. Ekran kartından, ses kartına, Bluetooth cihazından modeme, yazıcıdan wifi kartına kadar aklınıza gelebilecek tüm donanımların eksik, bozuk (sorunlu) yada eski sürücülerini bularak otomatik günceller. Üstelik sadece resmi üreticilerin yayınladığı ve tüm testleri gerçekleştirilerek onaylanmış olan sürücüleri bulur. Böylece sıfır risk sistemiyle çalışarak her zaman en doğru ve en sorunsuz sürücüleri yükler.

Driver Easy Pro Otomatik Sürücü Güncelleme Programı İndir

Pek çok Windows probleminin asıl nedeni eksik veya güncel olmayan yani eski sürücülerdir.

Driver Easy programı sayesinde bilgisayardaki tüm sürücüleri tek bir fare tıklamasıyla güncel hale getirebilirsiniz. Böylece Windows işletim sistemi sorunsuz ve saat gibi düzgün bir şekilde çalışır.

Normal bilgisayar kullanıcıları için Driver Easy

Hoparlör çalışmıyor mu? Yazıcı (printer) hata mı veriyor? Monitör ekranında her şeyi büyük ve bozuk bir şekilde mi görüyorsunuz?

Bu problemler ve benzeri pek çok problemin arkasında eksik yada eski sürücüler var. Sürücü yazılımları bilgisayar ile donanım bileşenleri arasında iletişimi sağlar ve sürücülerde yaşanan problemler bilgisayarda önemli sorunlara yol açabilir.

Driver Easy ile birkaç tıklamayla tüm bu hataları düzeltebilir ve sorunları giderebilirsiniz.

Deneyimli bilgisayar kullanıcıları için Driver Easy

Bilgisayarınız yavaşladı mı? Bilgisayarınız ara sıra donuyor mu, takılıyor mu yada çöküyor mu?

Sürücüleri güncelledikten sonra sistem performansının ne kadar arttığına şaşıracaksınız. Driver Easy ile birlikte bu çok kolay. Bu araç sayesinde bilgisayarınız en verimli şekilde çalışacak.

Dilediğiniz zaman el yordamıyla (yani manuel olarak) tarama yapabilir ve güncellenmesi gereken sürücülere güncelleme yapabilirsiniz. Ayrıca tarama ve güncelleme işlemini zaman ayarlı otomatik bir hale getirebilirsiniz. Mesela haftalık yada aylık otomatik tarama ayarlayabilirsiniz.

Bilgisayar teknisyenleri için Driver Easy

Tek bir bilgisayarda eksik veya eski sürücüleri tespit etmek ve yeni sürücüleri internette arayıp bularak indirmeye çalışmak saatlerce sürebilecek yorucu ve sıkıcı bir iştir. Bunu birkaç bilgisayar için yapmak ise neredeyse tüm gününüzü alır. Fakat Driver Easy ile bu iş çok kolay ve otomatik olarak yapılmaktadır.

Tek yapmanız gereken bilgisayara Driver Easy programını yüklemek ve Scan Now yazan butona tıklamak. Böylece saniyeler içinde tüm sürücüleri tek tek kontrol eder ve ihtiyaç halinde gerekli güncellemeyi otomatikman yapar.

Driver Easy programının veritabanı içerisinde 8 milyondan fazla sayıda sürücü yazılımı bulunmaktadır. Dolayısıyla yer yüzündeki tüm sürücüleri kolaylıkla bulabilir.

Driver Easy Kullanımı Resimli Anlatım

Programın ana penceresi aşağıdaki ekran görüntüsü resminde verilmiştir. 2019 yılı için güncellenen Driver Easy PRO v5.6.4 versiyonunun yani en son sürümünün ekran görüntüsüdür. Ana penceredeki yeşil renkli Scan Now yazan butona tıklayın. Böylece bilgisayarı derinlemesine tarayıp analiz edecek ve eskiyen yani tarihi geçen, düzgün çalışmayan yani bozuk olan veya hiç var olmayan yani eksik olan bütün sürücüleri tespit edecek.

driver easy pro son sürüm sürücü güncelleştirme yazılımı

Tarama işlemi bitince aşağıdaki gibi bir pencere karşınıza çıkacak.

Burada 4 Device (s) mesajının Türkçe anlamı 4 adet sürücünün güncellenmesi gerektiğidir. İsterseniz listelenen 4 adet sürücünün her birinin sağındaki Update butonuna tıklayarak tek tek sırayla güncelleyebilir yada bazılarını güncellemeden atlayabilirsiniz. Eğer tüm sürücülerin hepsini birden tek tıkla güncellemek isterseniz sağ alt köşedeki yeşil renkli Update All yazan butona tıklamanız yeterli olacaktır.

  • Lisans: Demo
  • Yayımcı: DriverEasy
  • Boyut: 3.9 MB
  • Arayüz: İngilizce

Driver Easy İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Normalde olmaz ama eğer olur da üstteki indirme linki çalışmazsa, alternatif olarak buraya tıklayıp bizim sunucumuzdan direk olarak programı indirebilirsiniz.

Güvenlik notu: Driver Easy programının ne kadar güvenli ve temiz (zararsız) olduğunu görmek için buraya tıklayarak Virustotal.com taraması sonuçlarına göz atabilirsiniz.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: