ProduKey İndir ProduKey Nedir ve Nasıl Kullanılır?

ProduKey, Windows bilgisayarlar için ürün anahtarı bulma (görme – öğrenme) yazılımıdır.

ProduKey Nedir Ne İşe Yarar? Kısaca

ProduKey sayesinde kullandığınız programların ürün anahtarını görebilirsiniz.

Ürün anahtarına halk arasında lisans anahtarı, seri numarası, lisans kodu, serial veya key de denilmektedir.

Yani unutulan ürün anahtarını bulmak yada öğrenmek için kullanabileceğiniz faydalı ve yasal bir araçtır.

produkey ürün anahtarı bulma görme öğrenme programı

Neredeyse her yazılımın bir lisans anahtarı bulunuyor. Lisanslama sistemi programdan programa farklılık gösterir. Anahtar sistemi yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

ProduKey programı ile örneğin Windows işletim sisteminin veya Microsoft Office programlarının ürün anahtarını bulabilirsiniz. Fakat aklınıza yasa dışı crack yada full yapma programları gelmesin.

ProduKey ile ürün anahtarı nasıl bulunur nasıl öğrenilir?

ProduKey tamamen yasalara uygun ve telif haklarına saygılı bir programdır. Sadece daha önceden bilgisayara yüklemiş olduğunuz ve ürün anahtarını girmiş olduğunuz programların ürün anahtarını unuttuğunuz zaman, ProduKey sayesinde tek tıklamayla unutulan ürün anahtarını görebilirsiniz.

Aslında Denetim Masası’ndan da unuttuğunuz ürün anahtarlarını bulabilirsiniz ama inanın çok zor ve zaman alıcı bir süreçtir ve her kullanıcı başaramaz.

Eğer kendi kendinize “lisans anahtarımı unuttum nasıl bulurum” diye bir soru soruyorsanız, ProduKey sorunu saniyeler içinde çözecektir. Ama eğer kalkıp da el yordamıyla bulmaya çalışırsanız, vaktinizi boşa harcayacaksınız ve bulma garantiniz yok.

ProduKey programı bir nevi ünlü Everest programına benzer. Tabii ki Everest programının çok daha fazla özelliği bulunuyor. Ama ProduKey çok basittir ve tek bir görevi vardır: Unutulan ürün anahtarlarını göstermek. Hem de ürün anahtarı ile ilgili tüm detaylı bilgileri öğrenmenizi sağlar.

ProduKey programının kullanım lisansı ücretsiz (tamamen bedava) ve hem 32-bit Windows işletim sistemlerini hem de 64-bit Windows işletim sistemlerini destekler. Kullanıcı arayüzü İngilizce olan bu program Nir Sofer firması tarafından üretilmiştir ve kurulum dosyasının boyutu yaklaşık 66 kb civarındadır. Şuan için tüm Windows işletim sistemlerini destekliyor.

ProduKey Nasıl İndirilir? Nasıl Yüklenir?

Aşağıdaki linke yada butona basarak ProduKey yazılımının en son sürümünü bilgisayara indirebilirsiniz.

ProduKey İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

indir3.png (213×54)

Önemli uyarı: ProduKey bir ürün anahtarı yani serial bulma ve gösterme programı olduğu için, doğal olarak antivirüs programları virüs uyarısı verir ve zararlı olarak algılar. Ama tabii ki bu hatalı bir algılamadır.

Eğer üstteki link günün birinde çalışmazsa, biz gerekli düzeltmeyi yapana kadar eli boş dönmeyin diye alternatif olarak buraya tıklayıp indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Nir Sofer
  • Boyut: 66 KB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / XP

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: